Skocz do zawartości
Forum

Depresja poporodowa i śmierć ojca


Gość renata24

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marlena26

Depresja poporodowa trwająca trzy lata? Nie jestem do tego przekonana. Musisz leczyć się farmakologicznie, koniecznie. I szukać ludzi bliskich twemu sercu, może inne mamy z dziećmi? Ja też mam dziecko i spędzam czas z koleżankami posiadającymi dzieci. To mi naprawdę pomaga, by nie zwariować. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Możliwe, że w trakcie ciąży albo po porodzie cierpiałaś na depresję poporodową. Teraz, po dramatycznym wydarzeniu jakim jest dla Ciebie śmierć ojca, zachorowałaś na depresję, która niekoniecznie musi być związana z porodem. Sądzę, że najlepiej by było gdybyś zgłosiła się do psychologa. Jesteś młodą kobietą, matką, potrzebujesz wsparcia w trosce o Twoje zdrowie i dobro Twoich dzieci. Porozmawiaj z bliskimi, że jest Ci ciężko i w miarę możliwości, żeby pomagali Ci w codziennych obowiązkach. Ty zaś zapisz się do psychologa i rozpocznij leczenie, bo jest to konieczne skoro depresja trwa tak długo - od porodu aż do teraz, a nasilić mogła się po przykrych wydarzeniach. Nie czekaj - jak najszybciej umów się na rozmowę z psychologiem. Podaję Ci także numery telefonów pod które możesz zadzwonić i uzyskać pomoc. Powodzenia!

DLA OSÓB DOŚWIADCZAJĄCYCH DEPRESJI
tel. 022 838 34 96
Stowarzyszenie ISKRA przy ośrodku Nowolipie
czwartek w godz. 17.00 - 19.00

DLA KOBIET W CIĄZY I MATEK MAŁYCH DZIECI
tel. 022 635 10 11
poniedziałek - piątek w godz. 10.00 - 15.00
# Biuro interwencji
tel. 022 635 30 92
w godz. 10.00 - 14.00

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...