Skocz do zawartości
Forum

Złe samopoczucie po lekach na stany lękowe


Gość Ewula r.sl 84

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ewula r.sl 84

Witajcie kochani jestem tu nowa,kolezanka polecila mi te stronke. Lecze sie na stany lekowe od 8 lat. Bralam juz rozne leki ,wiec wiem ze one poczatkowo oslabiaja.Dwa miesiace temu z wlasnej glupoty rzucilam tabletki i mam w tej chwili nawrot.Bylam u lekarza i mam nowe tabletki.Od 4 dni je zazywam i czuje sie fatalnie ,poprostu mnie rozlozylo.Zastanawiam sie czy to minie, bo w ulotce nic nie pisze.Nie chce lekarzowi glowy zawracac bo nie jest zbyt mily.Tabletki ktore biore to a*** ,p*** i n**** .Jesli mozecie mi cos doradzic to czekam z niecierpliwoscia.pozdrawiam goraco

Odnośnik do komentarza
Gość Marlena26

Też cierpię na steny lękowe plus dodatkowo straszne natręctwa. Na działanie leków po ich uprzedniej zmianie przez lekarza musisz poczekać. Może się też okazać, że te zasugerowane przez Twojego specjalistę mogą się okazać nieskutecznie, co wiąże się z ich kolejną zmianą. Psychiatria to dziedzina ważka, gdzie wiele chorób ma podobne objawy, stąd tak trudno je zdiagnozować. Piszesz, że Twój lekarz nie jest zbyt miły. Może wart go zmienić. Na takiego, który poświęci chwile swojego czasu na rozmowę z Tobą zamiast opierać pomoc Tobie jedynie na farmakologi. Ja również zastanawiam się nad zmianą lekarza, ponieważ ten, którego odwiedzam jest bardzo stary, i mam wrażenie, że bagatelizuje moje problemy. Wizyty u niego są dla mnie dodatkowym źródłem stresu. Pomyśl nad zasugerowanym przeze mnie rozwiązaniem. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Witam.

Jak sama zauważyłaś zaprzestanie terapii nie przynosi nic dobrego. Czasem organizm musi zaadoptować się do nowo przepisanych leków co może powodować objawy niepożądane. Jeśli z jakichś powodów Twój lekarz Ci nie odpowiada - zawsze możesz to zmienić, ale pamiętaj, że taka decyzja musi być przemyślana.

Pozdrawiam.
Medicus

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...