Skocz do zawartości
Forum

Opieka nad osobą chorą na Alzheimera


Gość Joannap

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Joannap

Jakiś czas temu pisałam w "zadaj pytanie". W tamtym okresie czasu byłam naprawdę w złym stanie - opiekowałam się 24 godz. na dobę chorą osobą na Alzheimera. W latach 2005-2009 głównym gwoździem programu był Gość Alzheimer. W październiku Mamcia zmarła we śnie. Ja co prawda nie mam pracy (chyba muszę popracować nad sobą), lecz udało mi się opublikować książkę "Alzheimer - pamiętnik opiekuna" - pisałam pod pseudonimem Anna Nefryt. Książka jest całkowicie darmowo dostępna w Internecie. Ominęłam drogę tradycyjną, bo koszt wydania przekracza moje możliwości, no i opiekunowie nie mogliby mieć bezpłatnego dostępu do niej. W taki sposób chciałam pomóc innym, żeby mogli łatwiej zrozumieć tę problematykę i odrobinę rozjaśnić ich drogę.

Odnośnik do komentarza

Witaj.
To bardzo dobrze, że udało Ci się poradzić z problemami związanymi z opieką nad chorą osobą. Śmierć osoby bliskiej nad którą sprawowało się długotrwałą opiekę bardzo często powoduje załamanie, uczucie porażki. Szlachetne jest podejmowanie walki z tym problemem. Twój przypadek pokazuje, że naprawdę warto! Książka napisana przez Ciebie może okazać się bardzo pomocna dla osób znajdujących się w podobnej sytuacji. Ma ona zdecydowanie większy zasięg niż tradycyjne wydawnictwo a to dlatego, że wydana jest internetowo i udostępniona nieodpłatnie. Jeszcze raz gratulacje za świetny pomysł.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...