Skocz do zawartości
Forum

Lęk przed porażką, autoagresja i samotność


Soloview

Rekomendowane odpowiedzi

Nie potrafię sobie radzić z problemami, wszyscy znajomi odsunęli się ode mnie i zostałam sama. Codziennie po przyjściu do domu tnę się, mam 60 blizn na samych rękach; czasem uderzam rękoma o ścianę albo biję się po żebrach, nogach, rękach...

Nie mam nikogo z kim mogłabym porozmawiać, praktycznie w ogóle się nie odzywam. Kiedyś jeździłam konno i dobrze mi to szło, teraz boję się wsiąść na konia w obawie, że coś mi nie wyjdzie... Każdego dnia budzę się z poczuciem beznadziejności, nie mam siły zwlec się z łóżka, boję się wszystkiego co może się stać, kiedy wyjdę z domu...

Nie mogę znieść spojrzeń innych ludzi; gromadzę w sobie złość a potem wybucham, i znów się zamykam...Nie mogę spać, zasypiam na kilka godzin, budzę się ok. 2-3 w nocy i nie śpię do rana. Czasem mam wrażenie, że coś widzę i to zaraz znika, albo słyszę jak ktoś mnie woła. Każdy twierdzi, że nic nie słyszał, a ja mam wrażenie że popadam w obłęd.

Chcę się zabić, planuję to zrobić kiedy tylko się odważę. Nie mam już siły na dalsze życie. Czuję się tak beznadziejna i niedowartościowana, wszystko mnie przytłacza. Nie mam wsparcia w rodzinie, zostałam sama... Nie wiem, co mam robić, najchętniej zapadłabym się pod ziemię... Wiem, że to nie jest normalne, ale jest mi już to obojętne... co mam ze sobą zrobić?

Odnośnik do komentarza

Koniecznie poszukaj pomocy u specjalisty .Samej może byc trudno wyjśc Ci z takiego stanu i z kazdym dniem moze byc coraz gorzej .Poproś kogoś o pomoc.Z pewnościa znajdzie sie ktos taki kto poda Ci rękę ,tylko otwórz się ,zaufaj .
Jeden telefon do rejestracji i mozesz odmienić swoje zycie .Nie rezygnuj .Jesteś młoda ,zycie przed Tobą i zawalcz o nie .Proszę ,nie poddawaj się .Pozdrawiam serdecznie .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...