Skocz do zawartości
Forum

Wyjazd do USA całą rodziną a chęć zostania w Polsce


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! mam jeden problem. Prawdopodobnie rodzice oraz ja z rodzeństwem dostaniemy papiery na legalny wjazd do USA i zieloną kartę ponieważ mamy tam dziadów z obywatelstwem. Jednak ja nie chce tam jechać. Moja siostra zabiera swojego chłopaka i jak najbardziej chce jechać bo nie widzą w Polsce swojego życia bo nie mają zbyt dobrego wykształcenia. Ja natomiast ze swoim chłopakiem idziemy w taki kierunek gdzie myślimy że w życiu nie będzie najgorzej. Mój chłopak chce zostać żołnierzem natomiast ja idę w kierunku straży granicznej. Moja mama nie rozumie że mój chłopak nie chce mieszkać w Ameryce bo tu jego jest rodzina i jego pasja nie dotyczy służby w innym kraju tylko chce w Polsce.. Co mam robić? mama już mi dokucza mówiąc i co zostaniesz z nim i będziesz biedować. Chyba nie rozumie że ja go bardzo kocham i nie ważne w jakiej sytuacji będziemy grunt że razem. Proszę o pomoc!
pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

To zależy ile masz lat,jeśli jesteś niepełnoletnia i nie utrzymujesz się sama,nie masz wyjścia ,tylko jechać z rodzicami,albo zostać przy rodzinie/jeśli się ktoś zgodzi/ za zgodą rodziców,
takie, idę w kierunku...,może Ci się zmienić już za rok ,chłopak też może się zmienić ,nie jest dane nic na zawsze.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Ile masz lat? Jak jesteś pełnoletnia to rodzice mogą Ci skoczyć po prostu! Nic nie mogą, Twoje życie, decyzje..
To piękne, że są jeszcze pary gdzie nie ważne ile kto będzie zarabiał, czy będzie ciężko, lekko grunt, że RAZEM. Super:-)
Skoro mama nie słucha Twoich argumentów i próśb to powinnaś udać się do psychologa (choćby szkolnego) jak nie jesteś pełnoletnia. On może pogadać z rodzicami odpowiednio. Pozdrawiam.
P.S Byłam w USA i mieszkałam na początku 8 lat przez pół roku, teraz byłam w wakacje na miesiąc i wcale tam lepiej nie jest. Jak nie masz wykształcenia to i tam nic nie dostaniesz. Fakt, więcej jest miejsc pracy ale trza mieć wykształcenie. Aaa i czy twoi rodzice znają angielski? Ty znasz? Bo język jest b. ważny!

Odnośnik do komentarza

Kaśka098716191918

P.S Byłam w USA i mieszkałam na początku 8 lat przez pół roku

He he dobre :) Wiem, pomyliłaś się.'

Autorko tu już to było pisane. Sprawa jest prosta: jeżeli jesteś pełnoletnia to sama decydujesz o swoim życiu i przyszłości. Zrób to co podpowiada Ci serce.
Za granicę do rodziny zawsze możesz kiedyś dołączyć, jeżeli coś Ci tu nie wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...