Skocz do zawartości
Forum

Miłość do dwóch mężczyzn na raz


Rekomendowane odpowiedzi

To wszystko się zaczęło 3 lata temu... Poznałam Michała byłam z nim szczęśliwa on mnie NAPRAWDĘ KOCHAŁ, KOCHA do dziś... Obecnie jestem z Maćkiem....niby powinnam być szczęsliwa, dba o mnie, pomaga w kuchni gotowac, sprzątać...a jednak nie do końca jest tak pięknie jak powinno być...:( Ja chcę bardzo mieć dzieci...On jeszcze tego nie chce...ogólnie ostatnio nie wykazuje mna takiego zainteresowania....:( Nie kochamy się.... Tęsknię za Michałem...mam z jego rodzicami świetny kontakt...nie taki jak z Maćka rodziną...:( Michał do dziś nie ma żadnej dziewczyny....:( Wciąż mnie kocha...:( Bardzo mi go brakuje...:( Nie wiem czy to chwilowe zauroczenie...czy jednak faktycznie z Maćkiem jestem tylko z przyzwyczajenia... Pomyślicie, żebym zerwała z Maćkiem i była z Michałem....jednak to nie takie łatwe...Michał nic o Macku nie wie....Nie wie że kogoś ma...nie umiałam mu nigdy powiedzieć, że kogoś mam...:( Jakoś nie potrafię...:( Czuje się tak, jakbym prowadziła podwójne życie...coraz ciężej mi z tym wszystkim...czuje się bardzo zagubiona...POMOCY!!!! POMÓŻCIE MI...:(

Odnośnik do komentarza

Sama nie rozumiesz własnych uczuć. W temacie piszesz, że kochasz ich obu, a potem w poście mówisz, że się z chłopakiem nie kochacie. Więc jak to jest naprawdę?
Poza tym... czy to jest takie ważne dla Michała, czy teraz kogoś masz, czy nie? Skoro Cię kocha? Skoro chce z Tobą być? Myślę, że nie. Mówisz, że to nie jest takie proste, ale.. to JEST proste. Tylko podejmij decyzję.

Odnośnik do komentarza

sama nie wiesz czego chcesz... myslisz się, gubisz w tym co piszesz... Moim zdaniem nie kochasz ani jednego ani drugiego. To że Michal nie ma dziewczyny wcale nie oznacza, że Cię kocha, może na razie jej nie szuka a może ma tylko Ci nie powiedział tak jak Ty jemu o Maćku...
Zastanów się o co Ci chodzi, oto żeby mieć kogokolwiek czy oto aby być z tym jednym, którego kochasz. W tym momencie to ranisz obydwu. Bo Maciek cierpi bo nie do końca jesteś pewna uczucia do niego, kochasz ( lub nie) innego, Michała skolei jeśli to co piszesz jest prawdą to oszukujesz i zwodzisz skoro nie powiedziałaś że jesteś z kimś związana....

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=15765305e3f9196c7.png
http://slubowisko.pl/suwaczek/2005-07-12/od-naszego-slubu-minelo-juz.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...