Skocz do zawartości
Forum

Wyzywanie przez chłopaka od grubasów


Gość KseniaxX

Rekomendowane odpowiedzi

Jako małe dziecko byłam gruba. Byłam pulchna do osiągnięcia 15 lat. Później udało mi się schudnąć. Dziś mierzę 175 cm wzrostu oraz ważę 51 kg. Mam płaski brzuch, chude ręce, górna partia u mnie jest ładna. Gorzej z dołem. Moje biodra są szerokie i mierzą 90 cm, uda mają 50 cm a łydki 33. Na nogach mam dziwną skórę (nie cellulit). W ciągu dwóch lat schudłam prawie 20 kilo, głodząc się, więc to dużo. Ćwiczę -biegam, tańczę, gram w siatkówkę, robię wszystko co się da aby one były ładne. Jednak mój chłopak codziennie mi powtarza, że jestem "grubaskiem" i nic z tym nie zrobię. Dołuje mnie to strasznie.

Odnośnik do komentarza

To wręcz za mało ważysz ,jesteś chuda a ,że masz figurę gruszki,zawsze będziesz szersza w biodrach i udach,
powiedz mu ,że jak się nie podoba,nich sobie wymieni dziewczynę na inną , bo nie masz zamiaru wysłuchiwać jego bredni,
jeśli tak postawisz sprawę ,a mu na Tobie zależy, raz na zawsze zamkniesz dyskusje na ten temat.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

ka-wa

powiedz mu ,że jak się nie podoba,nich sobie wymieni dziewczynę na inną , bo nie masz zamiaru wysłuchiwać jego bredni,

Dobry pomysł.
Jesteś pewnie bardzo szczupła. Nawet jeśli chodzi o Twoje biodra, to nie pojmuję co od nich chcesz. Przecież wcale nie są szerokie! Przy Twoim wzroście to nawet raczej wąskie. Jakbyś jeszcze węższe miała, to byś chyba wyglądała jak to się mówi: "Chłopak śląski, w barach szeroki, a w dupce wąski". Chyba niezbyt kobiece czy seksowne.
Twój chłopak albo Cię nie szanuje, albo ma jakąś obsesję na punkcie anorektyczek. W jednym i drugim przypadku dalsze bycie z nim może Ci zaszkodzić. Bo albo wpędzi Cię w potężne kompleksy(zresztą już teraz je masz), albo w anoreksję. Uważaj na siebie. Albo on się ogarnie w końcu, albo nie ma sensu dłużej tego ciągnąć.

Odnośnik do komentarza

Odstaw chłopaka na bok bo jeśli dla Niego wazniejsze są Twoje uda niz Twoje zdrowie to nie jest wart Twojej miłosci .Jesli przed 2 lata glodzisz się to juz jest powód do szukania pomocy u specjalisty od zaburzeń odzywiania albo chocby u psychologa .Pomyśl ile będziesz wazyła za 2 lata jeśli w dalszym ciągu będziesz prowadziła taki tryb zycia .Bedziesz wrakiem człowieka ,zastanow sie czy tego chcesz....

Z tym powiedzeniem to jest troszkę inaczej ..." Kobieta sląska ,w barach szeroka ,w du...waska ." I zgadzam się ze to bardzo mało kobieca sylwetka ..Męzczyzni lubią kobiety ktore mają troszkę wiecej w boidrach bo wtedy talia jest bardziej widoczna .Poza tym sukienki ładnie układają się na figurze ...

Odnośnik do komentarza

No to całkiem fajnie wyglądasz. Nie chciałbym obrażać wyboru Twoich uczuć, ale ten Twój facet, to jakiś ślepy jest.
Powiedz mu, że nie życzysz sobie takich uwag z jego strony. Nie musisz nawet wyjaśniać dlaczego. Powiedz, że to jest dziecinne i niedojrzałe. Możesz nawet uwypuklić przy tym jakąś jego wadę.
A jeśli będzie dalej robił swoje , to na pewno znajdziesz lepszego.
Pozdrawiam.

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Dodajemy sobie niepotrzebnych kompleksów. Zmarszczki, a w Twoim wypadku nadwaga. Trzeba pracować nad sobą
Kilka ćwiczeń, dzięki którym łatwiej zaakceptujemy naszą aparycję i polubimy własne odbicie w lustrze, a życie mamy jedno! Naprawdę myślisz, że warto spędzić je na przejmowaniu się ludźmi, którzy tak naprawdę nie mają dla Ciebie znaczenia? Zdobędziesz z czasem do tego dystans.
A co do faceta... Jego sobie wybieramy. Nie zadawalaj się byle czym ze względu na jakiś strach przed byciem samotną. Ma Cie szanować, jak mu nie pasujesz niech spada! Nie graj w gierki, że teraz ty będziesz mu dogadywać etc. postaw na dojrzałość. Bądź silna! tylko pamiętaj, każda zmiana w głowie wymaga co najmniej 21 dni powtarzania by mózg uznał ją za 'nowy tryb pracy'... Zatem wytrwałości!

Odnośnik do komentarza

Szczerze?
Gdyby mi takie coś facet powiedział i to nie byłoby w żartach, jednorazowe, to podejrzewam że raczej nie byłby juz moim facetem. Po pierwsze masz dobrą wagę, jesteś szczuplutka a po drugie jak dla niego jesteś grubaskiem, to on chyba ma coś nie tak z głową. Niech on sprawdzi czy nie ma anoreksji w majtkach. Nie daj się tak manipulowac przez faceta i nie pozwól aby przez niego spadła Twoja pewność siebie. Nie uzalezniaj sie emocjonalnie od kogos kto Cie nie docenia i nie szanuje. Odejdź od niego i znajdź chłopaka, który Cię pokocha szczerze i nie będzie gadał głupot, bo będąc z nim nabawisz się jakichś zaburzen odżywiania.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...