Skocz do zawartości
Forum

Zakochałem się w dużo młodszej dziewczynie


Gość DziwnyChlopak

Rekomendowane odpowiedzi

Tez jestem zdania , ze dziewczyna pociaga Cie na tle seksualnym , podoba Ci sie i tyle . Oczywiscie tez mysle , ze nie powinienes mowic o swoich rozterkach ani jednej ani drugiej , bo jesli nawet spróbowałbyś wejsc w zwiazek z ta mloda dziewczyna , to raczej by nie przetrwalo , bo ona jest jeszcze mlodziutka dziewczynka przed ktora cale zycie i ona jeszcze spotka nie jednego chlopaka w swoim zyciu i bedzie z nim chodzic . No a Ty powinienes sie zastanowic nad soba i waszym zwiazkiem . Szkoda ranic narzeczonej . Sama doswiadczylam czegos podobnego i wiem jak to boli

Odnośnik do komentarza

~DziwnyChlopak
Nie chcę powiedzieć jej o moich przemyśleniach czy wywodach. Chcę z nią porozmawiać o naszym ślubie. Chciałbym przełożyć tę datę. Znając ją oburzy się i wyjdzie z domu, myślę, że jakoś specjalnie bardzo się tym nie przejmę, bo wiem, że wróci. Co do mojej sąsiadki, pisałem z nią dzisiaj, żartowaliśmy sobie na temat "co by było jak byśmy byli razem"(wszystko było pisane w formie żartów itd.) Stwierdziła, że nie miałaby nic przeciwko gdyby nie kochała swojego chłopaka oraz gdybym nie był trochę młodszy i nie miał narzeczonej.

To sytuacja masz jasną ,sąsiadka kocha swojego chłopaka,poza tym jesteś dla niej za stary ,nie pozostaje Ci nic innego jak o niej zapomnieć.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość stokrotka86

Porozmawiaj z tą dziewczyną.Powiedz jej co czujesz.Nie rozumiem,dlaczego ludzie oceniają cię,że jesteś za stary-a gdzie są normy jakieś ?Skoro aż tak ci się podoba,to chyba błędem było by nie spróbować z nią porozmawiać o tym,nie?

Odnośnik do komentarza
Gość ZnanyMMORPGMaster

Nie wiem czy jeszcze tu zaglądasz ale rozumiem Ciebie. Sam zaraz mam 28 lat a znam kilka dziewcząt w wieku 15-18 naprawdę fajnych naprawdę mi się podobają niektóre i to bardzo, ale nie pozwalam sobie by serce dalej zabrnęło. W odróżnieniu od Ciebie nie mam dziewczyny i nigdy na poważnie żadnej nie miałem, choć chętna niejedna, ale nigdy Ta na którą Ja się zapatruję :P. Zgodzę się z niektórymi osobami, że u Ciebie to tylko fascynacja. Widać to z opisu zrobił byś dziewczynie krzywdę jak by coś do ciebie poczuła bo i tak byś ją rzucił ale zapewne najpierw byś Ją wykorzystał nie specjalnie , ale po fakcie byś się zorientował że nic do niej nie czujesz sam powiedziałeś że cię pociąga i wiem co to znaczy, ale bądź facetem, prawdziwy facet panuje nad wszystkimi emocjami. A co do twojej dziewczyny jeśli nie kochasz rzuć bo po prostu Ją oszukujesz.

Odnośnik do komentarza

Stary tenat
ale ku... . Mam podobny wiek i już 2 razy sie podkochiwałem w dziewczynach majacych 16 i to mocno. I też Prześliczne są. Ale nigdy nic nie zrobilem, a w odróżnieniu od niego Nie byłem jeszcze z dziewczyną czekam na Wyjątkową(i żeby było jasne, Jestem przystojny i dobrze zbudowany nieraz miałem propozycje) nie powiedzialem wlasnie dlatego ze mi zalezalo na nich. A po tym opisie już widać że Jej nie kocha, zapewne nic nawet o Niej nie wie. Tylko pociąga go fizycznie, zmykły zbok. Powiedz że Ją kochasz to jej brat albo Ojciec cię zabije Ja bym task zrobił na ich miejscu. Do tego co to za opis Mam wlasą firmę jestem przystojny. Chcesz zwiesc malolate na kase i wyglad a jak sie znudzi jak narzeczona zostawić. To tylko chwilowa zachcianka nie milosc. Skrzywdzisz dziewczyne bo jak zostanie twoja znudzio sie Tobie szybko. Niebędę go wyzywał, ale jkaby typ(niechodzi o wiek) z takim podejściem, zachowaniem kręcił się przy mojej siostrze to bym go do szpitala wyslal.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...