Skocz do zawartości
Forum

Czego kobieta oczekuje od mężczyzny?


Gość said

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem na pierwszym miejscu jest
MIŁOŚĆ
potem
SZACUNEK
CHĘĆ BUDOWANIA RAZEM RODZINY i POMAGANIA SOBIE NAWZAJEM

Jesli to jest, całą resztę da się poukładać

Jeśli nie ma, to nie ma szans, na zbudowanie silnej konstrukcji. Runie, przy pierwszym problemie.

A sielanka to utopia, ta silna konstrukcja jest potrzebna, że wspólnie podołać codziennym problemom w życiu.

Odnośnik do komentarza
Gość jola z w-wa

Wydaje mi się że na pierwszym miejscu to szacunek bo co mi po miłości jak mężczyzna nie szanuje kobiety a tak się zdarza mówi że kocha a zdradza czy bije.A jeśli nie kocha a szanuje to da się to przeżyć bo jest nadzieja że miłość rozkwitnie.Ważna jest zaradność bo wtedy dużo mniej problemów.

Odnośnik do komentarza
Gość Ewakwiecien1704

dzien dobry nazywam sie Ewa .Od pewnego momentu mam dziwne doznania .
Spodobal mnie sie taki chlopak od samaego poczatku mnie sie spodobal jak go widzialam bo robolo mnie sie slabo jak spojrzal na niego lub myslalam ale nie az czesto jak teraz.
Moze nie zalawzal .Ale plus jest taki ze powiedzialdo mnie pierszy czesc ,przez glupi przypatek zaprosilam go na facebooku.jak go zabaczylam kogo ja zaprosilam to zrobilo mnie sie slaobo i i poczulam dziwne uczucie ,po prostu jestem w nim zauroczona ,i zakochana poznalismy sie w pracy razem pracowalismy na tym samym dziale
Napisalam do niego pierwsza co tam u niego slychac itp,ale etedy nie wiedzialam ze bede tskonim myslec mialam nawet motyki w brzuchu .Nawet tak zrobilam ze zwolnilam sie z pracy on tez 3 dni pozniej tez sie zwolnil .Ale jest maly problem Zobaczylam na profilu dalszym ze jest zwiazany z kim ale pisze ze jest wolny.Po prostu nie potrafie o mnim myslec

Odnośnik do komentarza

kobieta oczekuje by facet:
Dobrze zarabiał
Utrzymywał dom
Kochał rodzinę
Miał czas dla rodziny
Wszystko to powinien facet spełniać gdysz to jego rola, ale niech ktoś powie ze kobieca rola jest umieć gotować sprzątać opiekować sie dziećmi to odrazu wojnę dostanie......kochane kobiety dlatego teraz zapiepszamy po 10 godzin do roboty tak jak chcieliśmy i niech żadna kwoka nie narzeka, a każda feministka niech bierze i spada na budowa harować tak samo jak chłop bo chcą równości co nie?

Odnośnik do komentarza
Gość Loraine

Stary ale w sumie fajny wątek bo czesto każda z płci uważa że kobieta oczekuje czego innego od mężczyzny. W sumie myślę że warto też poruszyć temat czego mężczyzna oczekuje od kobiety. Co do oczekiwań kobiety to uważam że jest to szacunek, partnerstwo, wspieranie siebie wzajemnie (to myślę że oczekują i kobieta i mężczyzna), sądzę że spędzanie wspólnie czasu i posiadanie podobnych zainteresowań to łączy bardzo i to są także oczekiwania z obydwu stron ponieważ po pewnym czasie kiedy przychodzi szara rzeczywistość, trzeba mieć ze sobą wspólny język, zainteresowania. Myślę że oczekiwania ze strony kobiet to wsparcie emocjonalne w wielu problemach gdy w partnerze chcą mieć nie tylko faceta jako ojca dziecka, faceta do łózka czy metarialne wsparcie (co uważam jest naturalne z ze strony damskiej i męskiej),ale chciałyby też miec w partnerze przyjaciela z którym mogłyby porozmawiac o wiekszości problemów. Myślę że ogólnie oczekują po prostu uzupełnienia siebie. Partnera normalnego który ma także podobne poglądy na życie.

Odnośnik do komentarza
Gość zmirzniety

kobiety oczekują od mężczyzn wszystkiego co interesowne dla nich np wiernego Abrahama, mimo, że jak sie trafi lepszy to chętnie zmienią, niech każdy poprostu spełnia jak najwięcej oczekiwań kobiecych, z samą listą oczekiwań kobiety czują sie dumne. U mężczyzn jest inaczej, bardziej patrzą na czerpanie satysfakcji z bliskości uczuciowej i seksualnej między płciowej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...