Skocz do zawartości
Forum

Brak powodzenia u mężczyzn


Rekomendowane odpowiedzi

Żmijo, jesteś mężczyzną(?)To ja powiem tak -"Żmij(u) drogi,czy mogę prosić Cie o rękę?;-)

Sorry ,że ja nie w temacie,ale poczytałam sobie kilka wpisów Żmij(a) i musiałam napisać.

;)

Do autorki - tyle rad cennych udzielili Ci już Forumowicze,a Ty nic sobie z tego nie robisz...

;)

Odnośnik do komentarza

agusia7791
jak masz problemy to do psychologa, jak się nie podoba to wypad

jesteś chamska dla ludzi, to tak cie traktuja jak zasługujesz i nic wiecej...
nie twoje forum i nie będziesz mi mówic co mam robić.
Masz problemy z głową, to się lecz i nie jęcz .

Odnośnik do komentarza

i zostaniesz sama i na to zaslugujesz takim zachowaniem
emocjonalnie niedojrzała , wredna osoba, która ciągle czegos chce, nie umiejąc przyjać rad spokojnie, tylko atakuje..
ciągle roszczeniowo ... w zyciu trzeba tez umieć dawać coś dobrego, a nie tylko kopać i łapy wyciągać po cos ...
odechciało mi się pomagać tobie...
Szczekasz na wszystko,a to nieładnie.
Masz już 25 lat, z takim charakterem jaki masz to niewiele zrobisz dobrego. Nikt nie będzie cie głaskał po głowie w realu tak jak na forum.
Ja bym nawet takiej koleżanki nie zniosla, a co mówic o czyms innym, czyli o chłopaku.
Jak ktoś ma z toba rozmawiac jak ty ciagle ujadasz??? nawet nie stac cie na spokojna, normalna rozmowe ://
Wszelakie doradzanie, tlumaczenie ci spokojnie, nic nie daje NIC.
Zachowujesz sie jak rozpieszczona siksa,a nie dorosła osoba.
zegnam

masz to na co zasługujesz ! zanim sie ktos do ciebie pomysli zblizyc to szybciej ucieknie.
Czasami bywa tak,że ktoś jest takim złym czlowiekiem, ma w sobie cos wrednego,ze nie musi za wiele sie odzywac a juz sie czuje antypatie ...i niewazne czy bedzie super ubrany , rozmowny czy wstydliwy... to COS sie odczuwa intuicyjnie.

Odnośnik do komentarza

kobieto powiedziała tak jedna osoba... nie wszyscy.
Olej ją po prostu.
Wracając do Twojego problemu to masz jakie hobby? Może idź w tym kierunku, poszukaj jakiegoś stowarzyszenia, kółka, czy coś w tym klimacie i się tam zapisz, chodź na spotkania, na pewno bedą tam faceci.... w ten sposób zawsze będziesz mieć temat do zagadania i dalszej rozmowy....

Odnośnik do komentarza

@agusia
Zrób sobie herbatę na uspokojenie :)
Zabawnie się to ogląda. Ktoś ci odpowiada na pytanie po czym następuje lawina twoich postów w których użalasz się nad sobą. Znowu ktoś ci radzi i kolejna lawina leci.

Wesoły temat :)

@stess
Za młody jestem na tak poważne przedsięwzięcia i to jeszcze w ciemno. Chociaż napisz czy umiesz gotować czy coś ;)
Dobry bajer to połowa sukcesu!

Odnośnik do komentarza

zmija

@stess
Za młody jestem na tak poważne przedsięwzięcia i to jeszcze w ciemno. Chociaż napisz czy umiesz gotować czy coś ;)
Dobry bajer to połowa sukcesu!

No nie załamuj mnie , tak o świcie , na dzień dobry :-p
Ha ha ha, umiem i nawet (przyznam), całkiem dobrze ;-) Będzie Ci ze mną , jak w niebie ;-)
Daj się skusić, no proszę , nie bądź takim uparciuszkiem ;))

Odnośnik do komentarza

Nieśmiałość oraz niepewność zawsze rodzą pytania. I chociażby starać się nad tym pracować, to się polega na rezultacie.Niekiedy, te wyniosłe czyny przerastają i niema czego się wstydzić. Niezależnie od etapu rozwoju towarzystwa warto, tam gdzieś krążyć i zaznaczać swoją obecność. Pomimo chamstwa męskiej części, która niekiedy jest podyktowana stylem czy sposobem pewności siebie w tej drodze swego rodzaju oryginalności, to warto obserwować tych gości. :)

Odnośnik do komentarza

Po Tych wszystkich Twoich wypowiedziach wiem co jest przyczyną tego, że nigdy nie miałaś chłopaka. Przykro mi to pisać, ale z Twoich wypowiedzi wywnioskowałam, że masz straszny charakter, zachowujesz się jak rozpieszczona dziewczynka która ciągle tylko narzeka i mówi jak jej to zle, nie potrafisz cieszyć się życiem i chwilą a to odpycha facetów, ciągłe gderanie o tym jak Ci zle już w ogóle tragedia. Nawet jeśli jesteś ładna to z takim podejściem żaden Cie nie zechce, chyba że jak pisałaś na początku jakiś menel lub staruch (nie uniżając im) co się za Tobą oglądają, chociaż po pewnym czasie i oni mieli by tego dość. Ogarnij się dziewczyno!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...