Skocz do zawartości
Forum

Brak powodzenia u mężczyzn


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyno, jesteś młoda jeszcze dasz sobie radę, ja mam 19 lat, i też jeszcze nie mam dziewczyny bo wszystkie, które znam są bardzo nieodpowiedzialne i zadufane w sobie, miałem kiedyś ale uznałem że mi życie z taką osobą jak ona, by nie odpowiadało. W końcu znajdziesz tego odpowiedniego, takiego który poszukuje dojrzałej kobiety a nie 24 latki z rozumem chomika. Czekaj a nie będziesz żałowała bo jeżeli będzie Ci się spieszyło to możesz trafić na bardzo nieodpowiednią osobę, która poleci tylko na Ciebie bo zobaczy że jesteś ładna i masz pieniądze. Czekaj na kogoś takiego kto zobaczy w Tobie nie tylko ładną buzie ale i dojrzałą, odpowiedzialną, pewną siebie osobę z piękną osobowością.

Odnośnik do komentarza

odludek
Krzysztof znów lubi iegrzeczne dziewczynki:P

:DDDDDDDDDDDD
Agusia, nie przejmuj się tym bucem, co Twojej koleżance wziął bagaże, a Ciebie olał. Mam swoje podejrzenia co do tego, skąd się biorą takie sytuacje. Uważam, że to dobry pomysł, żebyś przesłała swoją fotkę, pomoże to wyjaśnić. Możesz ją przesłać mi, jeśli wolisz, chętnie obejrzę. :)

Odnośnik do komentarza

Może dlatego ,że wyglądasz zbyt poważnie jak na swój wiek albo Jesteś zbyt wyzywająca i chłopcy w Twoim wieku się Ciebie boją ? Jak się ubierasz na co dzień ? Czy robisz sobie mocny makijaż ? Jaką masz fryzurę i jaki kolor włosów ? Czy chodzisz w butach na obcasach czy nie ? Czy masz duży biust i nosisz duże dekolty ? Czy jesteś pewna siebie czy raczej zbyt nieśmiała i małomówna. Jestem bardzo ciekawa odpowiedzi na te pytania,to może dać odpowiedź dlaczego masz taki problem ?

Odnośnik do komentarza

Że ponieważ jesteś bardzo atrakcyjna, to zachowują się tak, a nie inaczej, bo się Ciebie boją. Wprawiasz ich w kompleksy. Do tego dochodzi czasem taka szczeniacka duma, tak jak w przypadku tego chłopaka, który Cię olał. Nieraz się słyszy wypowiedź w stylu: "To była jedna z takich, do których nawet nie startuję". Jest w tym też asekuranctwo, i odnoszę wrażenie, że to bardzo częste zjawisko. :P

Odnośnik do komentarza

Weszłam tutaj, bo zaciekawił mnie temat postu. Otóż czytając cały wątek stwierdziłam, że musisz popracować nad samooceną i docenić własną wartość. Podkreślaj swoje atuty(jak zostało wymienione w jakimś komentarzu) i zaakceptuj siebie. Dziewczyno, może to Ty powinnaś wykonać pierwszy krok w poznaniu faceta? Przecież to nic strasznego, możesz podejść, porozmawiać, nie bój się odrzucenia, to nic nie da. Trzymam za Ciebie kciuki! :)

Odnośnik do komentarza

Aha, czyli jak pytałaś "jak to zmienić", to o to Ci chodziło... Dobra, teraz chyba rozumiem. Myślę, że jest wiele sposobów... Podam parę rzeczy, na które moim zdaniem szczególnie warto zwrócić uwagę:
1. Zastanów się, jakie masz mocne strony(nie mówię tylko o wyglądzie), i doceń je. :) Gdy najdą Cię myśli o sobie, staraj się skupiać właśnie na tym.
2. Zajmij się czymś, co lubisz. Masz jakieś hobby, pasję? Warto też zająć się jakimś sportem.
3. Nie myśl w ogóle o tej sprawie olewania. Nie zastanawiaj się, co sobie inni o Tobie pomyślą.
4. Nie porównuj siebie z innymi.
5. Znajdź czas także na rozrywkę, a nie tylko pracę.
6. Dobrze jest mieć przyjaciół, takich prawdziwych, życzliwych, na których zawsze możesz liczyć, a oni na Ciebie.
7. Nie koncentruj się tylko na sobie, pomagaj innym w potrzebie. Często z pozoru drobna przysługa może się okazać bardzo cenna dla kogoś. :)

Generalnie, podtrzymuję to, co napisałam już wcześniej tutaj:

franca

dbaj o to, żeby to życie, które masz teraz, było jak najlepsze.

Odnośnik do komentarza

Do tego co napisała Franca, dodałbym byś nie oceniała siebie według wieku i popracowała nad presją z tego faktu wynikającą. Przeciętność człowieka,przynosi spokój. Inaczej zawsze znajdą się osoby które, będą chciały zwalić Ciebie z piedestału twierdząc, że nie tam jest Twoje miejsce. Pamiętaj o tym, że poznane osoby poprzez atrakcyjność nie niosą z sobą pewności co do słuszności ich obecności w naszym życiu i prędzej czy później ponosi się tego koszta. Osoby zawsze dobrze jest nabywać poprzez wartości pomijające wygląd, wtedy jest większe prawdopodobieństwo, że dłużej zagrzeją miejsce obok nas. Żyjemy w czasach wręcz sprzedawanej atrakcyjności, jednak mało kto daje klauzurę w reklamie, że z momentem spadku atrakcyjności reklamacji się nie uwzględnia. Pani psycholog napisała o zołzowatości u kobiet. Według mnie to ciepło i troskliwość jest tym atutem u kobiety,który najbardziej wywiera wpływ na facecie, jednak faceci rzadko to mają, że się do tego przyznają, niejednokrotnie ulegając tym czym przyklaskuje otoczenie, pokazując nie do końca słuszne i mylące postępowanie. A kobieta jak to kobieta szuka i główkuje jak tu się wyrazić, by być zauważoną.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...