Skocz do zawartości
Forum

Zmiana klasy przyjaciółki


Gość Miakalka

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym zostac w swojej klasie, ale moja przyjaciolka idzie do klasy o tym samym profilu tylko ze zaawansowanej. Jednak ani w mojej ani w jej klasie nie ma juz wolnych miejsc. Probuje przekonac znajomych by przepisali sie, bym mogl uczeszczac z nia do klasy. Lecz, jak na razie, nikt nie chce przystac na taki uklad. Co mam robic? Czy dobrze robie naklaniajac do pomocy mi innych ?

Odnośnik do komentarza

Odpowiedz sobie na pytanie czy całe zycie chcesz podporządkować idąc drogą za kimś. Musisz mieć własne zdanie i dbać o przyjaźń nie dlatego, że się przyzwyczaiłaś do koleżanki i spędzacie ze sobą codziennie dni w szkole, tylko dlatego, że się lubicie, łączy Was wiele i mimo różnych szkół czy klas się przyjaźnicie. Jeśli będziesz ciągle podążała za kimś zatracisz siebie, albo trafisz do klasy w której nie będziesz mogła się odnaleźć, podczas gdy Twoja przyjaciółka będzie czuła się dobrze i znajdzie sobie nowe towarzystwo. Zastanów się, czy to ma sens, bo wg mnie średni. Bądź sobą i miej przyjaciół na co dzień niekoniecznie w szkole. Szkoła to szkoła po szkole też jest czas na prawdziwe przyjaźnie.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...