Skocz do zawartości
Forum

Jak poderwać dziewczynę?


Gość Burgunt

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj rozmowę z dziewczynami na odległość. Nie wiem, zaloguj się na jakimś portalu typu polish cupid tree czy coś w tym stylu. Tak będzie ci łatwiej i sobie trochę potrenujesz. Zauważysz też jak dziewczyny reagują na Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Gość Piotreee

Chcecie w końcu poderwać jakąś dziewczynę? Mi się w końcu powiodło z tym poradnikiem, inny niż wszystkie, bez żadnych głupich tekstów. Ostatnio udało mi się w końcu zaprosić Olę do której nie miałem odwagi zagadać od dwóch lat a teraz regularnie się spotykamy :D

Odnośnik do komentarza

Jak się nie spodobasz dziewczynie to te całe poradniki uwodzenia można wziąć i wypier..... przez okno, ja nie mam kompletnie powodzenia u dziewczyn, i też zadaje sobie pytanie co zrobić by wkońcu mnie zauważały czy coś. I co prosty przykład kolega zalatywał do dziewczyny ta go nie chciała ale się ugieła i co bo miał kasę wiem może ona jest płytka ale to ja zostałem z renią rączkowską a on ma dziewczyne.

Odnośnik do komentarza
Gość porelek2

A moim zdaniem nie ma co tak negatywnie podchodzić do tych wszystkich poradników. Zawsze mozna sobie poczytać, trochę się zainspirować.
Sam nigdy nie należałem do mistrzów podrywu ale powiem Wam,ze od jakiegoś czasu radzę sobie coraz lepiej. Przede wszystkim nie warto jest przed dziewczną pajacować ale zachowywać się normalnie - na luzie.No i można zwiększyć pewność siebie feromonami. Dużo tego jest na rynku, sam przetesowałem do tej pory Love & Desire oraz Pheromone essence i powiem Wam,że mają działanie. Wiadomo,ze nie uczynią z Was od razu zawodowego podrywacza ale jednak dziewczyny lubią jak sie łądnie pachnie.

Odnośnik do komentarza

ciesze sie ze masz inicjatywe i napisales na tym forum.
jako dziewczyna lubie wysokich chlopakow, choc jak mi sie podoba to sie nie usmiecham jak ta z kolejki ;) Po prostu to chlopak ma zrobic 1.krok. Jak poderwac? Po 1. musisz sie jej spodobac.
Po 2. jesli jej sie podobasz, to COKOLWIEK zrob, byleby byl to znak zainteresowania. Mnie np.podrywaja tak ze jak obok nich przechodze to mowia mi komplementy 'ale piekna dziewczyna' itp. Odrazu poczulam ze maja wobec mnie zamiary.
Zrob to samo. Tylko zweryfikuj na fb lub śledź dziewczyne, by wiedzieć, gdzie ją zdobyć, np jeśli jest tancerką, to zapisz sie na te same zajęcia :D

Odnośnik do komentarza

poderwać łatwo każdą.
Ale znaleźć tą jedyną - nie. W tym sęk.
A podryw to jest dobry jak ona gra w pilke itp a jak jej wyleci, to jej podajesz, ale nie narzucasz sie. Mowisz jej komplementy bo kobiety je kochaja! Albo jak laska przechodzi obok Ciebie walnij jej komplement. To działa. Mi zawsze miło jak ktoś mi strzeli komplementa, czekam wtedy aby zrobil jakiś krok., niestety okazuje sie ze ktos dla jaj mowi mi komplementy bo pozniej nie robi zadnego kroku :P

Odnośnik do komentarza
Gość back to life

Badoo jest chyba niezłe. Ma narzędzia do przełamywania lodów, podaje się swój wygląd, status, zainteresowania, więc już na wstępie jest o czym pogadać. Dodatkową zachętą może być jak się trafi dopasowanie w tych "serduszkach".

Tyle teorii, bo na mnie już te wspomagacze nie działają, ale dla kogoś młodszego jak najbardziej. Właśnie wyszedłem z długoletniego związku poobijany emocjonalnie i chyba mam etap że boję się kobiet.
Brzydki chyba nie jestem bo po kilka kobiet dziennie mi wchodzi na profil, zagadują niektóre nawet, ale czuję się tak skrępowany jak mam z nimi gadać, bo boję się że się nudny zrobiłem i "wyszedłem z wprawy" przez te wszystkie lata z jedną kobietą. Heh, młodość młodością, ale z czasem wchodzi w grę rzeczywistość i rutyna. Jako 20-latek zarywałem bez skrupułów do dowolnej dziewczyny która mi się spodobała, ale 20-latek może pajacować przed równolatką i to jest może nawet urocze, a dojrzałe kobiety szukają kogoś poważniejszego raczej chyba na tych portalach randkowych i nie patrzą na słodkich chłoptasiów a na facetów którzy mają swoje w głowie, w portfelu i gotowi są zaopiekować się samotną po przejściach z dzieckiem, a ja na taką powagę nie mam już albo na razie ochoty i nie chcę im dawać nadziei.

Odnośnik do komentarza

Jeśli szukasz inspiracji w tym temacie, wejdź koniecznie na stronę oswieconykochanek.pl. Masa porad na różne tematy, dla mnie odkrycie roku :P.
Na Twoim miejscu bym tam zajrzał, zanim coś sknocisz. Upewnisz się, że pomysł na rozmowę, który Ci kiełkuje pod czaszką, jest naprawdę dobry i zadziała skutecznie.

Odnośnik do komentarza
Gość Takaciekawostka

Ja też mam problem z podrywem i nigdy nie miałem żadnej dziewczyny, mam 25 lat, ale jest taka jedna ciekawostka. Otóż o ile dziewczyny mniej więcej w moim wieku (młodsze, rówieśniczki, trochę starsze) kompletnie nie wykazują zainteresowania moją osobą, tak starsze kobiety +35 wręcz uwielbiają ze mną rozmawiać i żartować. Wiele ekspedientek w pobliskich sklepach nie może się nadziwić, że nikogo nie mam. Bo zawsze jak tam zajdę to są fajne rozmowy i kupa śmiechu. Ostatnio jedna powiedziała przez telefon, że musi kończyć bo przystojniak jeden przyszedł. Kompletnie tego nie pojmuje, że mam zerowe powodzenie u rówieśniczek, a dojrzałe kobiety tak mnie lubią. Hmm, może wynika to z tego, że dojrzałe wiekiem kobiety mają już inne podejście i wartości niż młodsze i dostrzegają we mnie coś czego nie widzą młode. Nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Gość Takaciekawostka

Tak, ja oczywiście też rozumiem, że to nie jest podryw z ich strony. Ani one ani też ja nie myślimy w tych kategoriach. Jednak zbyt duża różnica wieku.
Ale jednak dane mieć kobietę będzie mi dopiero chyba w dalszej przyszłości, wtedy gdy kobiety patrzą już na jakieś wartości. Nie będę szukał na siłę. Poza tym mi samemu nie widzą się młode dziewczyny. Pełno w nich pychy, fałszu i rozdętej do granic dumy. Ich nie obchodzi, że facet ma stabilność finansową, że myśli o przyszłości na poważnie, że stara się rozwijać, że ma jakieś cele i dążenia. Młode dziewuchy obchodzi tylko aby facet był "Joł joł, figo fago, macho men, tatoo, itd". No nic, poczekam aż dorosną.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie.Czy ktoś z Was kiedykolwiek może próbował w podrywie kobiet feromonow?

Wiem wiem,że każdy wydziela swoje własne feromony. Zastnawiam się jednak czy jest jakaś mozliwość aby nieco wspomóc swoje oddziaływanie na inne laski...

Odnośnik do komentarza

~kips
Mam pytanie.Czy ktoś z Was kiedykolwiek może próbował w podrywie kobiet feromonow?

Wiem wiem,że każdy wydziela swoje własne feromony. Zastnawiam się jednak czy jest jakaś mozliwość aby nieco wspomóc swoje oddziaływanie na inne laski...

Ja stosuje Love Desire i jestem zawiedziony co prawda ładnie pachną i są w moim guście ale nie zauważyłem żadnych efektów.
Tak jak byłem niewidzialny dla kobiet tak też i po nich jestem facetem widmem.

Odnośnik do komentarza

Bo to tak nie działa . Feromony nie zrobią z Ciebie od razu mistrza podrywu. Musisz dac coś od siebie One po prostu ułatwiają Ci podryw.Zwiększają pewność siebie. I jak juz zagadasz do dziewczyny to przedstawiają Cię w zdecydownaie lepszym świetle. Proponowałbym zainwestowac w odpowiednie ubranie, wybrać sie do fryzjera. Na siłkę. No i sprobować samodzielnie zagadać do jakiejs laski. Uda się to się uda Nie to nie. Trzeba próbować dalej

Odnośnik do komentarza

Wadą autora jest nieśmiałość (No bo w sumie ze świecą szukać takiej, która po prostu podejdzie, pocałuje i zaproponuje związek. Takie rzeczy to tylko na filmach). Ja mam dużo gorzej, bo raz, że jestem nieśmiały, a dwa, że zero powodzenia :((

Odnośnik do komentarza
Gość Robsonst

Sam jestem obecnie po lekturze ksiązki o rozkoszy Lwa starowicza i ten pisze,że feromony mają bardzo duże znaczenie w podrywie kobiet oraz że rzeczywiście mogą przyciągnąć kobiety do siebie. I że na przykład takie feormony są zawarte w pocie. Tyle,że nie wyobrażam sobie aby się nie myć przed randka :P

Odnośnik do komentarza
Gość tobiasz9

Przecież to jest wiadome od długiego czasu. Robili nawet badania naukowe aby stwierdzić czy działają i wyszło, że tak Chociaż rzecz jasna jak się nastawiasz na to,że napsikasz się komercyjnym feromonem i od razu chmara lasek będzie na Ciebie lecieć to się śmiało zawiedziesz. Coś takiego ma za zadanie polepszyć nastawienie innych osób do Ciebie (nie tylko kobiet ale na facetów odpowiednio dobrane feromony również działają - sprawiaj, że osoba jest bardziej skłonna do manipulacji). I poprawiają samopoczucie, pewność siebie.

Odnośnik do komentarza

Napakowany chłopak nie jest obecnie czymś co przuciąga kobiety. Jeżeli tak to te glupie, dziewczyny się zmieniły
szukają kogoś kot jest dojrzały, odpowiedzialny, zaradczy itp.
A nie fajnie wgląda i ma czapkę z daszkiem. I w ogóle stary szukasz kobiety jesteś tu natakim a nie innym forum i opisujesz coś i pytasz co one chciałby usłyszeć. I potem zacytujesz? haha jaki desperat. Ej, ja mam ćwiczenie dla ciebie. I nie siłowe! Czytaj ksiązki, kup jakiś na poczatek poradnik pozytywnego myślenia, cokolwiek, jak nie to jakiś kryminał, pisz sobie pamiętnik, znajdz coś co postanowisz zgłębić np: nie wiem, jak dokładnie powstaje rzezba, proces towarzenia tkanek, telfony komorkowe i wbij się na maxa w temat. (mam nadzieje, ze nie jesteś koksem) chodzi o zasob słownictwa, sposób składania zdania, takie detale są na wejściu bardzo ważne, nie masz wyskoczyć z opisem z jakich stopow mam procesor w komórce. ale żebyś operował ładnie słowami, bądz elokwentny , lekko intrygujący, zdenerwowany jak najbardziej na meijsu. Ale nie cały czas. Zwłascza start, jak strzelisz coś głupiego i się zwiesisz i powiesz ale mi glupio i się zaśmiejesz ją to też rozmbawi, i potem lecisz dalej są różne zagrania. Ogólnie kobiete taką sensowną to trzeba stary zdobyć, i się tak namęczyć, że potem sam fakt, że ci się udało to mega podnosi wartość, i twoją i jej dla ciebie. Bo kąbinowałeś. :P idz z kumplem do klubu, ubierz się modnie na luzie, i zaczepcie pare pijanych lasek i pogadaj z nimi z 15 min, zoacz co je w tobie interesuje a dlaczego nagle idą dalej. Ja poznałem parę koleżanek w ten sposób, i mam kontakt do dziś :P bo się gadka kleiła. Nie badz chamski, prostacki, nie licz na seks, itp. Jeżeli tego szukasz, to zapłać i bedziesz miał. Np. jak ona się wprosi w nocy do ciebie do domu, też nie korzytaj z sytuacji. ze jest pijana i napalona, jeżeli ma poziom, to nastęepnego dnia to doceni. Kurde no to jest cały proces, wielka gra. A podchodząc na trzezwo, często możesz się spotkać z brakiem odzwewu lun śmiechem. To wlicz w koszta jako norme. Poczytaj w necie są rózne metody ale ich nie stosuj. bo są oklepane ale jak poznasz ich duzo wypracujesz własny sposób i styl. Powodzenia. I używaj lgiki gdzie czegoś szukasz! Halo!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...