Skocz do zawartości
Forum

Mieszane pary


Gość Fhgg

Rekomendowane odpowiedzi

figgaaa buahahaha !!! nie jestem z Nigeryjczykiem i uwierz, że nie jeden by chciał haha. Tyle, że Polaczek-cebulaczek w sandałkach mnie nie interesuje. Za takie słowa grozi ci proces nie wiem czy o tym wiesz. I jesteś świadomo. Jesli masz dzieci to współczuje będą tak samo płytkie jak ty. Chyba wakacje zagranicą też u ciebie nie wchodzą gre. Raczej jesteś z tych co parawany w Polandii rozkładają nad polskim morzem o 5.00 rano.

Odnośnik do komentarza

figaaa tak to jest rasizm, który jest w Polsce odpowiednio nagradzany. Ale co ja moge sie spodziewać, że ty o tym wiesz...

mama hani: Dlaczego uważasz, że córka niszczy sobie życie? przecież to tylko kolor skóry? Az tak ważna jest dla ciebie opinia rodziny? A myślisz o twojej córce, jak ona się czuje z taka twoja opinią. Powiem ci tak 2010 roku kiedy zaczełam sie spotykać z obecnym chłopakiem moi rodzice nie akceptowali tego, robili wszystko byśmy nie byli razem. A jak to bywa jak ktoś mówi nie ty robisz na tak. Kiedy zaczeli widzieć ze tracą córkę otworzyli sie na mój związek. Teraz nawet jak coś on źle robi to stoją za nim murem. Poznali go, zobaczyli, że coś sobą reprezentuje: ma studia, prestiżową pracę, jest niezależny. Szanuje mnie i nie zamyka w domu jak wiekszość polskiego narodu. To taka mała sugestia jeśli chodzi o twoją córkę. Zastanów się czy to co mówią inni jest ważniejsze od szcześcia twojej córki.

Odnośnik do komentarza
Gość aniaaffffff

Wtrace sie i dodam swoje 3 grosze.Tak,przyznaje ze jest to najgorsza ze wszystkich ras(duzo tutaj o nich pisalam kilka miesiecy temu),szczerze to ich nienawidze ale ja mam powod ...przez takiego jednego czarnego"bag of dirt" bylam na tabletkach antydepresyjnych..w koncu mnie bylo stac zeby zamieszkac tam gdzie ich nie ma..i tutaj w USA najwiecej jest ich w wiezieniach i na zasilkach,rozmnazaja sie w zastraszajacym tepie nierzadko kazde dziecko maja z innym facetem...w szkolach sa najgorsi..w zyciu bym.nie poszla do czarnego lekarza,kiedy rodzilam byly w szpitalu nurses aid cos okropnego..

Odnośnik do komentarza

Równie dobrze biały mógłby ci to zrobić. Każdy człowiek jest inny. Nie zgodzę się., że w szkole są najgorsi. Mój chłopak zna 4 języki biegle w mowie i piśmie. Ja Pracuje też z dziećmi. Obserwuję też te innego koloru skóry, są bardziej kumate, bardziej rozwinięte pod względem motorycznym. Nie ma raz lepszych i gorszych. Dla mnie liczy się człowiek. Równie dobrze piszcie tu wszyscy co wyprawiają biali ludzie, wasi małżonkowie jak dobrze z nimi macie bo póki co rozwód rozwodem pogania w społeczeństwie.

Odnośnik do komentarza
Gość Danuta718

~aniaaffffff
Wtrace sie i dodam swoje 3 grosze.Tak,przyznaje ze jest to najgorsza ze wszystkich ras(duzo tutaj o nich pisalam kilka miesiecy temu),szczerze to ich nienawidze ale ja mam powod ...przez takiego jednego czarnego"bag of dirt" bylam na tabletkach antydepresyjnych..w koncu mnie bylo stac zeby zamieszkac tam gdzie ich nie ma..i tutaj w USA najwiecej jest ich w wiezieniach i na zasilkach,rozmnazaja sie w zastraszajacym tepie nierzadko kazde dziecko maja z innym facetem...w szkolach sa najgorsi..w zyciu bym.nie poszla do czarnego lekarza,kiedy rodzilam byly w szpitalu nurses aid cos okropnego..

Można by rzec, rzecz jasna w przenośni ,,cudze chwalicie swego nie znacie"...

Odnośnik do komentarza

Do powiedzenia mam tyle, ze jestem bardzo szczesliwa i zycze by kazdy byl tak jak ja :) wasza postawa wynika z pochodzenia, pozycji społecznej, braku edukacji, dlatego to rozumiem. Ale kiedyś to się zmieni i czarnoskory człowiek czy niepełnosprawny nie będzie wzbudzał sensacji. Tym czasem wybaczcie lecimy na wakacje więc idę się pakować. A wy jak tam jeziorko czy basenie? Takie urlopiki w Polsce macie.

Odnośnik do komentarza

~gggggggggg
Dla mnie jestes zerem a ten czarnuch to co robi taa 4 jezyki swoje bambusowskie ze wsi to nie zaden wyczyn.a na te wakacje ma pewnie za handel ekhmmm wiadomo czego.nie zazdroszcze ci czarnego nigdy w zyciu,wstyd i.porazka!

Po co się tak mocno produkujesz? Swoje kompleksy idź leczyć w inny sposób...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...