Skocz do zawartości
Forum

Mieszane pary


Gość Fhgg

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dlaczego ja

Guk Fuk i td itp. stał się teraz ~Ale nawik nie muszę udawać spes a ty podpisuj się TROL bo to do ciebie pasuje celowo dalej gnębisz spes ona po prostu odpuściła wedle zasady głupszemu się ustępuje i ma rację bo tobie TROLU chodzi o gnębienie innych czerpiesz radość z cudzej krzywdy rasistka nie lubiąca dzieci czepiająca się tych co mają problemy dlatego są na tym forum tu jak ktoś cierpi to się go wspiera tak jak pisałem znajdź forum dla TROLI bo robisz to celowo i nic do ciebie nie dociera zadawanie bólu po prostu cię kręci mam nadzieje że ona już tego nie czyta i pau 986 też się odłączy to wtedy już TROL straci karmę

Odnośnik do komentarza

~pau986

Pau, nie jestem w Twojej sytuacji, ale potrafię sobie chociaż częściowo wyobrazić przez co przechodzisz i na prawdę współczuję Ci.
Niestety ludzie za bardzo nienawidzą siebie, swojego życia i zamiast się za to zabrać przelewają złość na innych. Chyba dobrze Wiesz, jak bardzo "szanuje" się w Polsce Żydów?
Przykre, że musicie mieszkać wśród takich ludzi. Chciałbym to zmienić, ale nie bardzo chyba się da. Musi jeszcze dużo czasu upłynąć zanim ludzie nabiorą trochę więcej oleju do głowy.
Rozumiem, że jesteś tym wykończona, nie masz ochoty nikomu już wybaczać. Masz rację, nie można być biernym i należy walczyć z takimi zachowaniami, ale nie daj się sprowokować. Nienawiść rodzi nienawiść.
Osobiście życzę Wam dużo siły i wytrwałości.

~dlaczeg ja
Jeżeli czytałeś definicję Trolla i wiesz, że troli się nie karmi, to po co to robisz? Czy nie jest tak, że wykorzystujesz okazję do odreagowania? osobiście nie zauważyłem, żebyś kogokolwiek bronił, wręcz przeciwnie, podsycasz kłótnię.

Nie pisałbym już, ale chciałem odpisać pau986.

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Czytałem i zrozumiałem, co przeczytałem.

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

~InnyInna

~InnyInna
Co do powodów takich fascynacji - dlaczego kobiety bardziej pociągają mężczyźni, którzy z natury są niestali niż ci, którzy mają do zaoferowania prawdziwą miłość?

Nie pamiętam źródła więc niestety nie przytoczę. Faktem jednak jest, że kobiety, młode, bardziej lubią łobuzów niż tych poukładanych. Później, wraz z wiekiem, wszystko się oczywiście zmienia,

Faktem? Raczej mitem.:) Nie no, poważnie, co atrakcyjnego w takim niestałym, nieodpowiedzialnym, niestałym, egoistycznym kolesiu? Prędzej mi na myśl o nim prztychodzi określenie "Pipa bez charakteru" niż "Mężczyzna"

Co do twarzy, muskulatury, opalenizny, to hmmm... a co z tyłeczkiem? Nie jest miejscem przykuwającym uwagę?

Słuszna uwaga. :) Jednak podałam tylko pewne przykłady elementów ludzkiego wyglądu. Omawianie wszystkich jego aspektów byłoby zbyt czasochłonne i uciążliwe.

Co do najpoważniejszej sprawy, to w pełni się z Tobą zgadzam, InnyInna. Jak łatwo się domyślić, chodzi tu o sprawę molestowania pani Gug. Choć po reakcjach niektórych uczestników tej hmmm... dyskusji, nie jestem wcale pewna, czy zdają sobie oni sprawę z tak oczywistego faktu, że to właśnie spośród omawianych tu problemów ten jej jest najpoważniejszy. Ale jeśli ma się choć trochę poczucia sprawiedliwości, to powinno się to widzieć. Ludzie, gdzie ono się u Was podziało? Gdzie Wasza empatia, współczucie dla kobiety, z powodu tego, co ją spotkało? (oczywiście, nie mówię tu o Tobie, InnyInna, Trick, czy Kindze Rus). Naprawdę nie rozumiecie, że po takim doświadczeniu, jakie Gug ma za sobą, to normalne, że psychika czasem reaguje tak, jak u niej? Ma poważny problem, i przede wszystkim potrzebuje pomocy. A nie pomożecie jej, nie zmienicie jej uprzedzeń rasowych, psiocząc na nią. A te śmichy hihy tuż po tym, jak wyrzuciła z siebie to, co ją dręczy, to po prostu obrzydliwe było.
Mam nadzieję, Gug, że chociaż to, co tu InnyInna napisał w jakiś sposób Ci pomogło.

Odnośnik do komentarza

Dziekuje Franco ja wlasciwie dziwie sie postawie Pau98 i seps ale glownie tej pierwszej ona ma gdzies fakt ze bylam prawie zgwalcona przez czarnucha( najgorsze dla mnie jest to ze do szkoly chodze tez gdzie jest bardzo duzo tych czarnych) to mnie pzeraza!!!dla niej najwaNiejsze bylo to ze jej faceta spoleczenstwo nie akceptuje!!to sa zwierzeta ktore nie maja szacunku do bialych kobiet flejtuchy jedne!!!!! A ta seps ktos napisal ze jest matka jak taka osoba moze wogole tak reagowac na cudzy dramat?! Czego ona swoje dzieci uczy?????? Co z was za ludzie( pisze do pau89 i reszty ktora mnie tutaj zaatakowala) gdzie sie do cholery podziala wasza empatia???!!!

Odnośnik do komentarza

Dobranoc, 2:43.
Guk - może założysz nowy wątek i opiszesz to, co się stało?
I przestaniesz używać wyrazów obelżywych? Mimo, iż jesteś w gniewie, to i tak nieładnie wygląda, na prawdę.
Franca - dzięki, szkoda tylko, że nie widziałaś co Guk wypisywała (ma talent). Nie dziwię się, że Pau86 i Spes tak zareagowały.
Dobranoc.

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie byłem niczym zaślepiony. Nie mam jednak zamiaru się tłumaczyć.

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłam od mojego ukochanego :) mieliśmy bardzo fajny weekend:) chciałam napisać, że jestem mega szczęśliwa i nie patrze już na wasze docinki :) życze każdemu takiej miłości, szanowania sie wzajemnego, pomocy, wspierania się jaką ja mam ze strony CZARNOSKÓREGO partnera. :P
Pozdrawiam na tym końcę moją wypowiedź w tym wątku.

PS właśnie mój czarnoskóry ,,biedny'' chłopak zaprosil mnie i już wykupił wycieczkę na Cypr =D

Odnośnik do komentarza
Gość anna ciekawa

.
Zakladam ten watek z czystej ciekawosci.
Dlaczego europejskie kobiety wchodza w zwiazki z mezczyznami z Afryki, co nimi kieruje, wiadomo, ze roznice kulturowe sa ogromne. Czy jest to milosc, chec wyroznienia sie, czy moze jeszcze cos innego. Gdy mialam te dwadziescia kilka lat wiele moich rowiesniczek deklarowalo chec odbycia seksu z czaroskorym facetem z racji tego, ze maja znacznych rozmiarow wacka.
Nie jestem bynajmniej rasistka, ale nigdy nie podobali mi sie czarnoskorzy mezczyzni, nigdy nie bylam zainteresowana i do dzis nie jestem. Zawsze gustowalam w szatynobrunetach, szczegolnie wieczorowa pora i moze dlatego nie interesowalam sie specjalnie mezczyznami w innym typie urody, chociaz na przystojnego blondyna rowniez milo popatrzec:)

Co Wy panie na ten temat myslicie?
a gdzie to dokładnie z tym molestowaniem w tym wątku bo ja nie mogę doczytać??

Odnośnik do komentarza

Temat to jedno. Na niego odpowiedzi na wątku nie ma , norma ;))))
za to klotnie , chamstwo - typowo nasze narodowe ! :)
załosne jak zawsze...;//
Gug , to ze ciebie "prawie' zgwałcił, to nie znaczy ze masz sie wyzywac i nie zgadzac z tym, co pisze osoba, która jest z czarnoskórym człowiekiem.
Ok zostałas skrzywdzona,ale nie znaczy to ze masz prawo wyzywac i ganic innych za to,ze maja inne zdanie na temat innej rasy.
Polacy to trudny i dziwny naród !
O tolerancji to na pokaz. Ludzie ! pytacie o związki ras mieszanych, a tu człowiek biały nie moze ubrac sie inaczej niż cała reszta, bo jak 'odstaje; od tlumu to go zlinczuja ;) Chamstwo, buractwo i prostactwo, cóż.

Odnośnik do komentarza

Bo widzisz Kinga kultura osobista to trudna rzecz. Wiadomo, ktoś kto został zraniony czy skrzywdzony przez kogoś nie będzie pałał do niego miłością. Ale wrzucanie wszystkich czarnoskórych osób do jednego worka jest przesadą. To tak jakby wrzucić w Polsce szefów mafii, Jana Pawła II i Brevika do jednego worka i powiedzieć że każdy biały to ograniczony człowiek i szef mafii. Bezsens totalny.

Odnośnik do komentarza

Przykra z ciebie postać...Skoro juz wszystkich wrzucasz (czarnych) do jednego wora, to Twoja sprawa.
Nie zapominaj,że inne osoby mogą mieć odmienne zdanie od Twojego i Tobie nic do tego !!!
Inne osoby moga się żenić, wychodzić za mąż czy nie wiem co tam jeszcze, z osobami innych rasi Tobie NIC do tego.
Ty zostałaś NIBY zgwałcona (bo jakoś tak piszesz) , to nie znaczy ze wszyscy mają ziac nienawiścią, jak Ty sama !!!
Idź do psychologa, do psychiatry, albo skocz z okna jak masz pluć jadem na wszystkich którzy mają inne zdanie niż Ty.
jak można żalować w każdym zdaniu Ciebie, skoro jesteś wredna ?
nawet jesli spotkało Cię niesczeście, nie znaczy że możesz obrzucac błotem inne osoby, trochę kultury. Nie Twoj prywatny folwark,żebyś takim chamskim zachowaniem atakowała innych.

Odnośnik do komentarza
Gość Anka87

Eh jak można wytłumaczyć, że ktoś się zakochał w czarnoskórym? Czy ktoś umie wytłumaczyć czemu zakochuje się w Polaku? Logika... Sama mam męża z Nigerii i jestem bardzo szczęśliwa, po prostu.

Odnośnik do komentarza

Przez przydadek znalałam ten wątek. Wypowiadalam się tu dokładnie 2 lata temu, że jestem 3 lata z czarnoskórym facetem. Opinie były rożne nie przejełam się tym. Dziś mamy 2015 roku jestem z nim 5 lat niedlugo rocznica nam pyknie. Związek jak związek bywa różnie ale kocham go i czuje sie kochana :) Jesli chodzi o sex nie ma nudy, jaranie sie soba jest dokładnie takie samo jak kiedyś. Nawet ostanio ze soba o tym rozmawialiśmy, że to niewiarygodne! :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...