Skocz do zawartości
Forum

Mieszane pary


Gość Fhgg

Rekomendowane odpowiedzi

"ja miałam w twoim wieku reakcję odwrotną co dzień do kościoła i myśl tylko o zakonie i byciem zakonnicą mistycyzm kościoła Boga ale cóż poznałam mojego męża wykształcenie ekonomiczne dzieci i cóż zakonnicą nie zostałam" hehe fanatyczka chora psychicznie w dodatku! Czy Ty czytasz co Ty piszesz przed wyslaniem posta??dziewczyna pisze ze ja czarnuch molestowal a Ty piszesz o kulturze??!ja bym takiemu skurwysynowi odciela kutasa to by zapamietal ze biale kobiety sa NIE dla nich!!!!!boze ludzie litosci!! A jak mamy sie wypowiadac o tych zboczencach?!

Odnośnik do komentarza

Dziekuje tym normalniejszym! Spes no comment oby twoje dziecko nigdy tego nie doswiadczylo co ja doswiadczylam! Tak jest ten czarnuch zaraportowany na policji ja spotkalam sie z prawnikiem bedziemy wytaczali w tym przypadku proces!nie popuszcze!

Odnośnik do komentarza

Spes przeoczyła wypowiedź dotyczącą molestowania. Piszesz ciągle pod innym pseudonimem, co wprowadza ludzi w błąd. Nie musisz być aż tak złośliwa. Spes zareagowała na styl Twojej wypowiedzi, który nie jest najpiękniejszy.
Bardzo dobrze, że zajmujesz się tą sprawą prawnie. Życzę Ci jak najlepiej i proszę Wszystkich o o drobinę wyrozumiałości dla każdego.
Na razie.

Odnośnik do komentarza

matko co za emocje...godne lepszej sprawy
Paula jeśli jesteś z nim szczęśliwa to gratuluję i życzę wam szczęścia.
Kobieto o zmiennym nicku - trafiłaś źle, współczuje. Rozumiem, że masz żal ale nie każdy jest taki. Nie każdy biały jest dobrym i uczciwym człowiekiem i nie każdy murzyn jest leniem i przestępcą. Po każdej stronie znajdziesz wykolejeńców, bandytów, leniów itp. Ty piszesz, że u ciebie ktoś tam kogoś zabił.... w Europie skolei mamy przykład przemocy po stornie białych chociązby patrząc na Brevika...

Odnośnik do komentarza
Gość Kinga rus

Spes napisala;nie odpowiadałam na wątek o czarnym i molestowaniu nie ale oceniaj mnie też cię kiedyś ocenią i dalej nie używaj rozumu przy czytaniu wali mnie to..------boshe co za ograniczeni umyslowo ludzie! Wyobraz sobie iz to ze tamta osoba byla molestowana przez czarna osobe wyjsnia jej nienawisc do czarnych osobnikow.nigdy nic nie bierze sie z niczego, zawsze jest Jakies wytlumaczenie.i w tym przypadku wlasnie nie dziwie sie ze jest nienawisc I zlosc! A Ty czytaj wszystko a nie przeskakuj a pozniej wyciagaj wnioski.

Odnośnik do komentarza

Przyłączam się do Pani Kingi Rus. O ile mogę zrozumieć nienawiść powstałą u Pani Gug Thg, to nie bardzo rozumiem reakcje uczestników tej kłótni. Po pierwsze - dowiedzieliśmy się co się stało i co tak na prawdę wywołało aż taką reakcję Gug. Po drugie - najlepszą obroną jest jej brak, czyli ignorancja. Naprawdę jesteście aż tak pokrzywdzeni, żeby dolewać oliwy do ognia? Co w takim razie zrobicie jeżeli zbluzga Was na ulicy skrzywdzona kobieta? Zabijecie ją?
Proszę, odpuśćcie sobie trochę. Kieruję to do tych, którzy obraźliwie reagowali na reakcje Gug.

Osobiście proszę Moderatora o zamknięcie tematu bo w końcu wypierzemy wszystkie brudy.

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Gość dlaczego ja

skończ już się jej czepiać zawistna małpo koniec to koniec i pewnie ja też jestem za zamknięciem tematu to forum jest super ale tylko dla normalnych odezwała się że matka a sama dzieci wyzywa od bękartów nie podoba ci się co ktoś piszę to poszukaj forum wyzwiska i nienawiść i się loguj papa albo prowadź dalej temat sama ze sobą .

Odnośnik do komentarza

Dziekuje innainny za zrozumienie! Wczoraj rozmawialam z prawnikiem nie bedzie zadnego polubownego zalatwiania sprawy! Bedzie mial w papierach nasrane i juz nigdzie nie znajdzie pozadnej pracy.a ja koszmary do konca zycia o tym.Juz tego czarnucha wyrzucili z pracy Bo NIE chca rozglosu itd...zasluzyl sobie na to molestujac BIALA kobiete!!!!!!!! Na tym koncze ten temat. Watek jest do skasowania.

Odnośnik do komentarza
Gość dlaczego ja

TROLLLLLLLLLL z ciebie pusta dziewczyno obrażasz innych wcale nie zachowujesz się jak ofiara raczej jak kat ale tak już jest nie wiemy nigdy jaki desperat siedzi i sieję zamęt tylko po to by zwrócić na siebie uwagę ale i dla odmieńców szczególnie trzeba mieć wyrozumiałość ~pau986 ignoruj trola najlepiej zaloguj się wtedy możesz pisać na priv i żaden trol nie zasra Ci wypowiedzi już było ich tu kilku ale na szczęście szybko odpuszczają dzięki ignorancji innych uczestników a wszyscy już odpuścili
NIE ODPISUJCIE JEJ TO ODPUŚCI INACZEJ DALEJ BĘDZIE UBLIŻAĆ BEZKARNIE KOMU JEJ SIĘ PODOBA

Odnośnik do komentarza

Wczoraj rozmawialam z prawnikiem nie bedzie zadnego polubownego zalatwiania sprawy!

I bardzo dobrze. W tym wszystkim złym cieszy mnie, że otrzymałaś szansę na sprawiedliwość. To bardzo ważne, żeby winny poniósł karę za takie postępowanie.
Ciebie bardzo proszę o dwie rzeczy:
Postaraj się nie przelewać swojego gniewu na postronnych ludzi. Bardzo wiele osób się od Ciebie odwróci i bardziej będą winić Ciebie niż tego, który Cię skrzywdził. Jesteśmy emocjonalnymi stworzeniami i zbyt często posługujemy się emocjami a nie rozumem.
Druga bardzo ważna sprawa. Teraz jesteś pod wpływem gniewu. To bardzo silny stymulant. Jesteś pełna nienawiści i stąd czerpiesz siły na każdy dzień. Pamiętaj jednak, że to minie, przyjdzie czas na wyczerpanie nie tylko fizyczne, ale także emocjonalne i bardzo możliwe, że po tym wszystkim wpadniesz w depresję. Bardzo bym tego nie chciał. W związku z tym, jeżeli tylko poczujesz się na siłach umów się do psychologa. Ta osoba pomoże Ci poradzić sobie z gniewem oraz przejść nad tym wszystkim do normalnego życia.
Nie oczekuję, że polubisz czarnoskórych i zrozumiałe jest to, że teraz ich nienawidzisz. Nie obnoś się z tym jednak bo w skrajnym przypadku możesz napytać sobie biedy.
Bądź silna, dzielna i trzymaj się!

~pau986
Ja jestem tylko ciekawa czy jesli to biały by jej zrobił czy znienawidziłaby rase biała?

Odpowiedź brzmi nie. Ta nienawiść jest ukierunkowana na coś namacalnego i innego. Najpierw na rasę, później narodowość, później płeć, region, miasto, dzielnica, ulica. Ponieważ należy do rasy białej nie mogłaby znienawidzić białych (czasami jednak tak). Prędzej znienawidziłaby rodzinne miasto, co jest ciekawe.

Az wstyd ze taka osoba nie ma kultury i wszystkich wyzywa

W gniewie nie ma miejsca na wstyd, kulturę, rozumienie, taktowność ... Ona naprawdę musi coś zrobić z powstałą nienawiścią i czasami niestety obrywają za to postronni. Naprawdę przykro mi, że na Ciebie aż tak naskoczyła, ale chyba możesz jej wybaczyć?

~dlaczego ja
Troll to osoba, która wywołuje kłótnię celowo. Przez Guk przemawiają emocje.
Nie bardzo rozumiem jaki masz cel w przyłączeniu się do tej kłótni.
Ogień się gasi lub pozwala mu wypalić, na pewno nie należy go podsycać. Można się bardzo poparzyć.

Pozdrawiam Was wszystkich i nie kłóćcie się już. Sza.

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

InnyInna to wyobraż sobie, że kiedy na ulicy ma zły humor, chce sie wyżyć albo nienawidzi czarnych to ZaWSZE OBRYWAMY MY JA I MÓJ CHLOPAK za nic, wierz mi nie bede nikomu wybaczać jestem tym zmeczona, ludzie są chamowaci robią zle , wyzywaja za nic przecież nas nie znaja? pytam dlaczego co my im robimy?
a moje uczucia ja tego nie czuje to ze płacze, jestem przygnębiona i czesto sama siebie pytam dlaczego burzą moje szczeście przecież nic złego nie zrobiliśmy?

Nienawidze takich ludzi i zaczynam być bezwzględna na taka spoleczność bo oni sa tacy dla nas, jesli sie nie przeciwstawie takiej hołocie juz zawsze tak będzie.

Odnośnik do komentarza
Gość dlaczeg ja

jest trolem ja jestem zalogowany na forum pisałem ze spes na priv i nie uważam żeby ona słusznie oberwała tylko dlatego że nie jest rasistką i nie ma nic do czarnych a troll będzie wyzywał jej dzieci od bękartów i nie tylko bo innych też gnoi tak zachowuje się molestowana kobieta nie sądzę po prostu zamiast iść na siłownie lub do specjalisty woli uprawiać troling i pastwić się i ubliżać super i teraz wszyscy pogłaskajmy ją jeszcze po główce to że cierpi to nie znaczy że inni też muszą pau 986 pewnie też wolałaby nie otrzymywać od niej żadnych porad większość internautów jeżeli wątek ich dotyka nie podoba im się woli go omijać a TROL właśnie nie odpuszcza potem się dziwić że taki trol tak zbajeruje wszystkich że dochodzi do nieszczęścia więc
a trol co robi dalej się czepia docinkami I TO JESZCZE MATKA a co ona o niej wie i po co dalej chamsko pisze wypociny sory TROLLLLLLLLLL

Odnośnik do komentarza
Gość Ala niwak

Hehe taa spes napisala wszyscy wiemy ze to Ty" dlaczego ja" NIE masz nawet odwagi napisac pod swoim starym nickiem! Aco do pau98 niech wyprowadzi sie z kochasiem do afryki to bedzie miala spokoj tutaj dziecinko malo kto zaakceptuje twoj zwiazek smutne ale prawdziwe..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...