Skocz do zawartości
Forum

Gdzie założyć bloga?


Gość bum-bum-bec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bum-bum-bec

To może nie jest odpowiednie forum, ale nieco się gubie. Chciałabym zrobić swojego bloga. Polecacie jakieś konkretne serwisy?

Tak czytam w necie i przyznam, że durnieje... Macie swoje blogi? Z czego korzystacie?

Dziękuje za wszelką pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Gość bum-bum-bec

ooo i decyzja zapadła :) Dzięki :)

Jest tak dużo tego wszystkiego, że zdurniałam. Dzięki!

Niebawem wyjeżdżam na stałe za granicę i chciałam pobazgrolić sobie :) Jak podejmowałam decyzje to korzystałam z każdego źródła i jest sporo nieaktualnych informacji w internecie. I tak sobie pomyślałam, że stworzę coś a'la blogo-poradniko-informator :P

Póki co to chce mi się coś takiego założyć. A jak już wyjadę to się okaże :P

Odnośnik do komentarza
Gość bum-bum-bec

no i założyłam bloga 2 dni temu więc jeśli czasem ktoś spojrzy będzie mi niezmiernie miło :) Jeszcze dużo przede mną do dopracowania i jakieś usystematyzowania, ale jest on dopiero od 2 dni :)

:)

Dziękuje za wszelkie odwiedziny :)

Odnośnik do komentarza
Gość bum-bum-bec

ludzie są bardzo mili, ale czasami na tej ich sympatii można się przejechać np.

- pomagalam znajomym ogarnąc sprawę zmiany tel. na aust. i każde z nas łamanym angielskim starało się upewnić czy przypadkiem to nie będzie abonament: "nie, nie będzie, no worries" Przy tym multum śmiechów i chichów. To był abonament z któego ciężko było zrezygnować

Są mili, ale czasami dlatego, bo widzą w tym interes.

Trochę inna syt. była z mieszkaniem. Ci najmilsi, najsympatyczniejsi pierwsi ze mnie zrezygnowali bądź w ogóle nie dali info zwrotnego...

Odnośnik do komentarza

Bum codziennie do Ciebie zaglądam .Swietny blog .Moze z czasem pokusiłabyś się o napisanie książki bo autentycznie drzemie w Tobie wielki talent .
Napisałaś gdzieś ze "d ...y nie urwało " No jasne ze nie .Gdybyś pojechala 20 lat wcześniej to na pewno by urwało .Ale przyznasz na pewno że widok na ocean jest oszałamiający :-D Pozdrawiam i zyczę wszystkiego dobrego .Trzymaj sie i pisz .

Odnośnik do komentarza
Gość bum-bum-bec

bardzo dziękuje! Cieszę się, że się podoba i niesamowicie mi miło, że zaglądasz :)

Książka - padłam! :D ha ha :D

Co do wrażeń to masz rację.
Też stwierdziliśmy, że gdybyśmy wyjechali zimą nieco inaczej na wszystko byśmy spojrzeli, bo wyjechalibyśmy z szarości, zimna i śniegu do najgorętszych miesięcy w kraju. I wtedy byłby mocny kontrast. Też dużo nie widziałam, bo najpierw trzeba było mieszkanie ogarnąć, teraz praca. Kasę trzeba oszczędzać więc nie żyje się jeszcze normalnie. A to mocno zmienia sposób patrzenia. Jak pracę znajdziemy to wtedy ruszymy na podbój miasta. A widoki póki co to rewelacji nie ma. A może też tych rewelacji nie ma, bo przez całe moje życie nie siedziałam jedynie w Polsce. To i owo udało się zobaczyć.

Ocean - to jest to przy czym robię Wow. Fale, surferzy, plaża i przystojni panowie.
I tak szczerze, to ciężko sobie tutaj krzywdę zrobić. Żadnego groźnego stworzenia nie widziałam. W wielu miejscach chodzę boso, bo mi wygodniej. Na plaży multum ratowników i ciągła kontrola. Trzeba się postarać, by cokolwiek się wydarzyło.

Pozdrawiam i zyczę wszystkiego dobrego - dziękuje!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...