Skocz do zawartości
Forum

Nagła strata ukochanej


Gość Paradoksalny.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paradoksalny.

Hej.
Na początku się przedstawię, mam na inie Kamil, 17 lat. Hm, zacznę od tego, 11 sierpnia 2012 roku, zszedlem się z moją ukochaną - Olą. Było pięknie, dosłownie bajka, nie poznaliśmy się przypadkiem, pasujemy do siebie, łączy nas miłość. Dzieli 370 km, dla mnie to nie problem, dla niej też, bo się spotykamy. Ona jest moim ideałem, wbrew temu, rozstaliśmy się 10 maja.. 25 pojechałem do niej i w te oczy, 1 raz w życiu powiedzialem - kocham Cię, ona była ta 1. Teraz wróciliśmy do siebie, było dobrze, i nagle znowu zerwała. Zablokowała mnie na gg, fb, telefonu nie odbiera. Przez ten czas, cudem, cudem przeżyłem próbę samobójcza. Ciągle o niej myślę, pije, pale, imprezuje ( nigdy tego nie robiłem i nie lubie.. ) wychodzę z koleżankami ale to nic nie daje. Wiem tyle że miamówi że za rok będziemy razem - tyle nie wytrzymam. Ona mnie kocha, ale teraz nie chce, na niczym nie mogę się skupić, mam myśli samobójcze, dwa dni temu wyrzucili mnie z domu, zawalilem szkole, dwoje przyjaciół nie żyje. Już nie widzę sensu w tym wszyStkim.. Przepraszam za błędy, pisze z telefonu.

Odnośnik do komentarza

Kamil ja rozumiem że masz 17 lat i przezyłeś rozstanie z dziewczyna ktora kochasz Na pewno to bardzo boli .Ale nie możesz sie przez to unicestwiać .Pomyśł o tej dziewczynie ,jak bedzie żyła po Twojej smierci z poczuciem winy .Takich rzeczy nie robi się ludziom których sie kocha .Przypuszczam ze dziewczyna jest bardzo młoda i moze jeszcze gotowa na związek i uczciwie powiedziała Ci o tym .Prosze Cię uspokuj się ,idz do domu przeproś rodziców i zacznij normalnie zyć .To co teraz wydaje Ci sie nie do przejścia za jakis czas bedzie tylko wspomnieniem .Ludzie duzo dluzej nieraz czekaja na swoja milosc i wytrzymują .Miłość cierpliwa jest ....prawda ?.
Trzymam kciuki za Ciebie .

Odnośnik do komentarza

Dlaczego wyrzucili cie z domu? masz gdzie mieszkać co jeść teraz? Może ty jestes dojrzały jak na wiek ale dziewczyna na pewno nie, ponieważ bez słowa wytlumaczenia sie tak nie robi, poczekaj może ,,foch'' jej minie, badz cierpliwy, ona na pewno sie odezwie. teraz zajmij się sobą, korzystaj z wakacji, spotykaj sie ze znajomymi, wiem ze to trudne ale wierze w ciebie :)

A czy takie sytuacje sie zdarzały ze blokowala coe na gg, tel bez slowa wytlumaczenia??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...