Skocz do zawartości
Forum

Gdzie szukać rozgarniętego faceta?


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie naturalność i swoboda poruszania się, to są atuty które przyciągają uwagę faceta, szykownym ubraniem czy makijażem kobieta tylko podkreśla urodę. I są to tylko dodatki, równie dobrze ponętna i atrakcyjna jest kobieta po upojnej nocy, z potarganymi włosami, zaczerwienioną twarzą i zmytym makijażem lub rozmazanym. Wystarczy tylko gdy skrawek ubrania, choćby męskiej koszuli delikatnie przykryje jej tajemnice, na twarzy ma uśmiech i to coś w oczach.

Odnośnik do komentarza

Nastawienie na znalezienie kogos na silę jest złe. Czy wychodzisz gdzieś, jesteś uśmiechnięta,miła? To zachęca facetów.Własnie takich po podstawówkach,którym tylko jedno w głowie najłatwiej znalezć ale przeciez nie o to chodzi. Spokojnie, bądz cierpliwa. Ktoś jest Ci pisany teraz tylko musicie sie odnalezć.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość schizolove

Nastawienie się na "samo przyjdzie" i wiara w przeznaczenie też jest złe. Choć ten fakt behawioralny dotyczy przede wszystkim mężczyzn. Nie mniej, starać się muszę obie płcie. Szczęściu trzeba pomóc.

Odnośnik do komentarza

agusia7791
Ktoś jest pisany:( to dlaczego są stare panny?

Widze,ze jestes z góry nastawiona na niepowodzenie.Jestes młoda na pewno atrakcyjna to czemu miałby sie ktos Tobą nie zainteresowac?? Tylko niekoniecznie tu i teraz.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość schizolove

Nie bardzo rozumiem - studiujesz - nie masz znajomych
na dyskotekach podrywają Cię pijacy, ale siedzisz w domu.
...
Zacznij od zdobycia jednej, dwóch towarzyszek do wspólnego spędzania czasu. Nie tylko na balach. To Cię podbuduje i da siłę do działania. Najlepiej takiej, która ma kolegów, nie musi być atrakcyjna, byle znała wiele osób, z którymi potencjalnie Ty się możesz zaprzyjaźnić. I tak dalej i tak dalej...wśród nich na pewno nie jednemu się spodobasz.

Odnośnik do komentarza

I jak trwają poszukiwania ?
Ja dziś wskoczyłam w leginsy , buty sportowe - adidasy, zwykły podkoszulek i różowa bluza, dodam że mam ciemne włosy. Wyszłam tylko do sklepu i nie trzeba było za wiele czekać na reakcję kiedy przechodziłam przez pasy zatrzymał się samochód z 3 panami :) i zaczepki. Uśmiechęłam się tylko i poszłam dalej ;). Więc nie musisz się ubierać nie wiadomo jak ;).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...