Skocz do zawartości
Forum

Jak mężczyzna okazuje kobiecie zainteresowanie?


Gość stokrotka8889

Rekomendowane odpowiedzi

Im bardziej się zastanawiasz i angażujesz, tym częściej zachowujesz się nieracjonalnie. Ja kiedyś przez nadmierne myślenie powiedziałam o dwa słowa za dużo i wyszła głupia sytuacja. Na szczęście mój obiekt westchnień obrócił to w żart bo zauważył moje zakłopotanie, ale myslę że gdyby był innego usposobienia to by sie obraził ;) (więc najlepiej za dużo o nim nie myśleć - ale wiem, że łatwo tak tylko powiedzieć)

Odnośnik do komentarza

Ja też wpadłam po uszy... Ale sprawa jest bardziej skomplikowana bo pracujemy dla 1 firmy, ja pracownik, on firma zewnętrzna. Widujemy się raz w tygodniu czasem 2.

Widzę zmianę w jego zachowaniu od kiedy zaczęłam na niego zwracać większą uwagę - uśmiechać się, zgadywać... wzięłam go na cel! Teraz zawsze się wita, żegna. Zaczął odpisywać na maile i nawet wstawiać w nie emoty, cieszy się że mi się podoba projekt i dopytuje czy potrzebuje jeszcze pomocy a uchodzi za dziwaka który nie nawiązuje kontaktow... chciałabym to.jakos przyspieszyć ale nie chce wyjść na desperatkę czy to sploszyc...

Dodam tylko że ma nieziemski głos i dzikie niebieskie oczy...A tak poza tym to normalny facet prawie mojego wzrostu (jestem wysoka), choć z dobrym gustem do fryzury i ubrań.

Panowie co doradzicie? Co z tym fantem zrobić... będę wdzięczna za info.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...