Skocz do zawartości
Forum

Interpretacja snu


Gość mimoza12

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj marta0046.
Mężczyzna, który zagraża Ci we śnie to uosobienie Twoich potrzeb i pragnień. Konkretnie seksualnych. Przemawia za tym symbolika domu , wybiegnięcia z domu; Twoja ulica, która może symbolizować ścieżkę życia. Nie będę w to wnikał bo nie jest aż tak istotne a sam nie pamiętam już za dużo o tych snach :-)
Prawdziwe zagrożenie jednak to właśnie ten sąsiad, który Cię ratuje. Myślę, że już dawno temu zauważyłaś, że patrzy na Ciebie inaczej, że może mówi wyrażając jakieś zainteresowanie. Nie oznacza to, że naprawdę Ci zagraża. Oznacza, że jest Tobą zainteresowany i z chęcią by Ci 'zagroził'.
Trzymaj go na dystans i nie reaguj na flirty.
Pozdrawiam Cię serdecznie.

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Za kogo ty sie uwazasz kolego nade mna!
marta0046 rownie dobrze ten pan moze byc dobrym czlowiekiem a cechy ktore w nim dostrzegasz (masz je w sobie lecz ich prawdopodobnie nie dostrzegasz) pomoga ci w przezwyciezeniu jakichs trudnosci. Twoje podejrzenie co do sasiada moglo objawic sie tym iz snil ci sie a ty duzo o tym myslalas. Moglas w ten sposob uprzedzic sie do niego.

Chcialbym abys trzezwo spojrzala na moja sugestie oraz nie kierowala sie bezgranicznie rzadna z podpowiedzi dotyczaca interpretacji twojego snu.

Z racji tego ze moge nie byc zbyt przekonywujacy:

Prosze o interwencje eksperta.

(...) Pozytywny egoizm dopuszczam do glosu
Skoro to on sam moje mysli popsol
Sluchaj, marze jak zyc mogloby sie dobrze
On przerywa mowiac mi bym zachowal odstep (...)

Odnośnik do komentarza

ka-wa
Jeśli ktoś wierzy ,że jakiś sen może cokolwiek oznaczać to jego sprawa,
to sprawa wiary,

a jak ktos o tym wie to inna sprawa jest chyba nie?
To tak jak czarny kot przebiegnie, a ty wiesz (wierzysz) ze on to zrobil. -.o

(...) Pozytywny egoizm dopuszczam do glosu
Skoro to on sam moje mysli popsol
Sluchaj, marze jak zyc mogloby sie dobrze
On przerywa mowiac mi bym zachowal odstep (...)

Odnośnik do komentarza

Dla mnie ważne są sny, które się powtarzają. Zwykle wtedy to podświadomość stara się dojść do głosu, coś mi przekazać, na co nie zwracam uwagi.
Dobrze wtedy zapisywać sny, bo często są tam drobne różnice, które wskazują na to, czy w dobrym kierunku podążam.
Potem analizuję swe życie i zastanawiam się, czego sen dotyczy.
Np. śnił mi się most, rzeka jak po powodzi i strach, że tam wpadnę, zginę w jej nurcie.
Miałam stresującą sytuację, trochę zaczęłam się wyciszać - i niby podobny sen, ale most był solidniejszy, a strach mniejszy.
Zauważyłam różnicę dzięki temu, że zapisałam sen.
O co tam chodziło? O to, bym się wyciszyła, opanowała nerwy, bo strach mnie zgubi.

Co do twojego snu..Nie ufałabym człowiekowi, który z taką swobodą dźga kogoś nożem. Może właśnie sen pokazał, że ten człowiek może sprawiać przyjemne wrażenie, ale lepiej na niego uważać?
Bądź ostrożna w kontaktach z nim.

Odnośnik do komentarza

~unna
Nie ufałabym człowiekowi, który z taką swobodą dźga kogoś nożem.

Musze zwrocic uwage na to ze on tego nie zrobil.

marta0046 przeczytalas juz zasugerowane, kontrastujace ze soba proby interpretacje snu ktory to ujawnila ci twoja podswiadomosc. W tej sytuacji ze spokojem moge odwolac swoja prosbe o opinie eksperta.
Moze warto by bylo sie dowiedziec co pokierowalo organizatora (rodzicow?) twojej osiemnastki do zaproszenia na nia tegoz sasiada? ...rozumiem ze nie jest twoja rodzina?

(...) Pozytywny egoizm dopuszczam do glosu
Skoro to on sam moje mysli popsol
Sluchaj, marze jak zyc mogloby sie dobrze
On przerywa mowiac mi bym zachowal odstep (...)

Odnośnik do komentarza

~Amie
ja też tak mam, nie wiem czy to zbieg okoliczności czy coś innego ale zawsze w 100% sprawdzone jak śni mi się brudne dziecko, takie zaniedbane to oznacza to kłopoty. Zawsze.

Tego to nikt nie jest w stanie wytłumaczyć ,bo się po prostu nie da ,możemy gdybać ,ja bym powiedziała,że zakodowałaś sobie te kłopoty po tym śnie i tak masz:D

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

W moim przypadku sny z zębami oznaczają śmierć osoby bliskiej. Zawsze.
abcRYBA. Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi dzieciaku, ale może najpierw strzel sobie barana zanim zaczniesz podważać czyjąś wypowiedź.

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

~Amie
dlaczego bez komentarza?

abcRYBA
Sny zawsze odzwierciedlaja to co sie dzieje na jawie dlatego interpretacja jest zalezna od indywidualnej sytuacji zyciowej.

InnyInna
abcRYBA. Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi dzieciaku, ale może najpierw strzel sobie barana zanim zaczniesz podważać czyjąś wypowiedź.

Jako pierwszy podwazyles moja opinie:
abcRYBA
Nalezaloby zinterpretowac go samemu lub udac sie do specjalisty ktory najpierw bedzie musial poznac cale twoje zycie.

Nie zwazajac na konsekwencje!
Co do "dzieciaku": odpowiem staropolskim przyslowiem:
"Ludzie chetnie z innych szydza,
gdy w swych bledach drugich widza"
Co do twojej sygnatury: zawsze "cos tam" bylo.
Co do "strzelenia sobie barana": nie wiem bardzo o co chodzi ale mam wrazenie ze wrocilo do nadawcy.

(...) Pozytywny egoizm dopuszczam do glosu
Skoro to on sam moje mysli popsol
Sluchaj, marze jak zyc mogloby sie dobrze
On przerywa mowiac mi bym zachowal odstep (...)

Odnośnik do komentarza
Gość marta0446

Nie wiem czy to są zbiegi okoliczności, ponieważ nie każdy miewa niestety takie "zbiegi" - sny i rzeczywistość.
ABCryba - > moi rodzice zaprosili ich ponieważ są dobrymi znajomymi, po prostu ;)

Ja już sama nie wiem co o tym myśleć, zobaczymy co będzie dalej, dam wam znać.
Ale jeśli ktoś ma jeszcze coś ciekawego do powiedzenia na temat mojego snu to proszę ;))

Odnośnik do komentarza

ka-wa
~Amie
ja też tak mam, nie wiem czy to zbieg okoliczności czy coś innego ale zawsze w 100% sprawdzone jak śni mi się brudne dziecko, takie zaniedbane to oznacza to kłopoty. Zawsze.

Tego to nikt nie jest w stanie wytłumaczyć ,bo się po prostu nie da ,możemy gdybać ,ja bym powiedziała,że zakodowałaś sobie te kłopoty po tym śnie i tak masz:D

no nie wiem czy mogłam sobie coś zakodować. Podam Ci kilka przypadków:
- śniło mi się takie bezdomne dziecko, brudne, z siniakami. Na drugi dzień miałam wypadek samochodowy
- po jakimś czasie znowu brudne dziecko - zepsuty komputer i to przed samym wyjazdem.
- kolejny sen, chłopak stracił pracę
Takich snów najczęściej nie mam zbyt często. Ale wiem że jak mi to się sni to coś będzie złego się dziać. Nie wiem czy zwolnienie, zesputy komputer i przede wszystkim wypadek samochodowy można zakodować....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...