Skocz do zawartości
Forum

Czy mimo wysyłania zdjęć mogę jej się nie spodobać?


Gość hpooo

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegos czasu piszę z dziewczyną, niedługo
mamy się spotkać. No i trochę się boję, że jej się nie spodobam. Wymienialismy się fotkami. I to nie raz, do tej pory wysłałem jej z 40, mówi że jej się bardzo podobam i że jestem przystojny. Ale czy może być tak, że wyglądam jakos inaczej na zdjęciach? Moim zdaniem na zdj wyglądam srednio, w lustrze lepiej... Więc czy pomimo tych 40 zdjęć, i jej prawdopodobnie pozytywnej reakcji mogę się nie spodobać

Odnośnik do komentarza

Na zdjęciach łapiesz daną chwilę i różnie można wyglądać podczas niej, a przed lustrem możesz się dostosowywać by uzyskać jak najlepszy efekt wizualny. Ciężko powiedzieć mi o tych różnicach, koleżanki mówią, że na zdjęciach wyglądam na kawał byka, a w realu jestem średniej, sportowej budowy facetem. Myślę, że nie masz się po co napinać jak wyglądasz na zdjęciach a bardziej skupić się nad tymi momentami podczas których je robisz i z czego wynikają, to może brać pod uwagę dziewczyna i już rozsądzi czy jej się podobasz.

Odnośnik do komentarza

Niby tak, ale gdybym się jej nie spodobał, to po 40 zdjęciach chyba by to zauważyła, nie? Nie ma to jak niska samoocena :/ Dziewczyna mi pisze, że mam wg niej idealny wygląd, że jestem atrakcyjny i przystojny, ale ja tam pewnosci nie mam :(

Odnośnik do komentarza

~hpooo
Nie ma to jak niska samoocena :/ Dziewczyna mi pisze, że mam wg niej idealny wygląd, że jestem atrakcyjny i przystojny, ale ja tam pewnosci nie mam :(

Tak to już niestety bywa. Ale nie spróbujesz, to sie nie dowiesz ;)
Nie smuć się, glowa do gory ;)
Mam nadzieje,że jak już będzie "po", to niepewność zginie na zawsze i uwierzysz w siebie? ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...