Skocz do zawartości
Forum

Osoba wobec której stosowana była przemoc psychiczna i fizyczna


Gość Paulisa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość asdfghjk

Nie ma statystyk, bo zgloszen nie przyjmuja, jak nie bylo świadka.
Wczoraj bylam na policji.
Nie ma pomocy dla osob nękanych, chyba ze sie zglosisz z siekierą w plecach i masz swiadka, kto to zrobil.
W innych krajach zupełnie inaczej to działa.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem w patowej sytuacji.. niby na co dzień jest dobrze, mąż mnie nie bije.. ale jak tylko jest coś gdzie udowodniła swoją rację to mi mówi że mam zakupy łeb że jestem z*ebana popie*dolina że robię to tylko żeby go wku*wic.. i wiele takich słów pada... ale poza tym codziennie jest dobrze...

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy jestem gotowa.. bo nasza 3letnia córka wrecz go uwielbia.. więc pewnie będzie ja namawiał że mamusia zła i nie warta szacunku.. czy po rozwodzie czy też bez... boję się że po rozwodzie to ona będzie w niego zapatrzona bo on jej na wszystko pozwala a ja nie więc ona woli jego....

Odnośnik do komentarza

A co czekasz na to kiedy cie uderzy? A potem znajdziesz kolejna wymowke? Ze bylo za slabo? Ze na pewno nie chcial? Ehhh ratuj siempoki mozesz i oszczedz dziecku "wrazen". Ja bylam 3 lata w toksycznym zwiazku i do dzisiaj nie moge sie otrzasnac. Mam problemy z samoocena. Pomimo zakonczenia tamtej znajomosci odczuwam silna chec ciaglego kontaktu z tamtym czlowiekiem. Nie daje sobie z tym rady. Wiec ratuj sie dziewczyno, poki mozesz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...