Skocz do zawartości
Forum

Jak poradzić sobie z chorobą dziewczyny?


Gość ja 1979

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imię Paweł ma 33 lat moja dziewczyna ma raka Grasica jest złośliwy obecnie jest w USA w Colorado w klinice miała już operacje dzisiaj będzie miała chemio terapie i bardzo się martwię ze nie przeżyje tego bardzo się boje o nią nie mogę spać nie mogę jeść pale chyba ze 3 paczki papierosów i pije ze 7 kaw dziennie nie umie sobie z tym poradzić.

Odnośnik do komentarza

Musisz wierzyć że się uda.Jest po operacji to już pierwsza faza leczenia, ta najwaznejsza za Nią.Rozumiem że nie jest Ci łatwo ale teraz musisz ją wspierać. Jest w najlepszych rękach to tez wazne.
NIc Ci nie pomoże jak będziesz żył kawą i papierosami.Niedlugo wróci i będzie potrzebowala Twojej siły toteż weż się w garść i więcej wiary! ;)Trzymam kciuki za Twoja dziewczynę.

Odnośnik do komentarza
Gość Perełka2

Wierzę ,że jest Ci bardzo ciężko. Choroba to coś strasznego . Musisz jednak wierzyć,żę wszystko będzie dobrze , a twoja dziewczyna z tego wyjdzie . Bądz z nią całym sercem , bo jesteś jej teraz potrzebny jak nikt inny. Pomyśl pozytywnie . Teraz są takie techniki ,że można sobie z róznymi chorobami poradzić . Trzymaj się

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Paweł dla niej i przy niej musisz być silny. Pobudzaj jej nadzieję na wyzdrowienie - snujcie plany na przyszłość, dawaj jej wsparcie, wysłuchuj w trudnych momentach.
Jednak, gdy nie jesteś z nią, nie tłum swoich emocji - rozmawiaj o swoim strachu. Możesz także poszukać grupy wsparcia dla osób w Twojej sytuacji - będziesz miał tam szanse na wymianę doświadczeń i uzyskanie cennych rad.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...