Skocz do zawartości
Forum

DDA, stany lękowe i depresja


Gość kamraty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowa na tym portalu. Szukam pomocy, jakiegoś kontaktu do lekarza specjalisty od depresji w Warszawie, w przychodni państwowej. Być może ktoś mógłby mi doradzić? Jestem DDA i kiedyś chodziłam do poradni, a potem kontynuowałam leczenie... ale za każdym razem wydarzyło się coś takiego że przerywałam. Wcześniej nie podejmowałam tematu depresji u siebie, chociaż myślę że właśnie to mi dolega. Choroba rozwija się m.więcej od drugiej klasy liceum czyli już ok. 10 lat. Myślałam, że sama sobie z tym poradzę, ale zamęczam tylko najbliższych swoim depresyjnym podejściem, ale po prostu nie radzę sobie sama ze swoimi emocjami. Mam irracjonalne stany lękowe, nie mogę spać, nic mnie nie cieszy, sukcesy w pracy dla mnie nie istnieją i rzeczywiście mam coraz więcej problemów. Błagam jeżeli znacie kogoś kto mógłby mi pomóc, to doradźcie...

Odnośnik do komentarza

Kamraty, jeśli szukasz psychologa w Warszawie, przyjmującego na fundusz zdrowia, możesz zapytać w swojej przychodni gdzie kierują pacjentów. Wiele większych przychodni ma psychologa u siebie i możesz skorzystać z wizyty tak samo jak z wizyty u lekarza ogólnego. Twoja przychodnia na pewno ma listę psychologów, którzy przyjmują państwowo i do których możesz się zgłosić. Możesz także zarejestrować się na rozmowę ze specjalistą przyjmującym w szpitalu neurologiczno psychiatrycznym. Poniżej, podaję Ci kilka adresów placówek, gdzie możesz się zgłosić:

Warszawa-Mokotów - Poradnia Zdrowia Psychicznego
ul.Chełmska 13/17 tel. (22) 8412642

Warszawa-Śródmieście - Poradnia Zdrowia Psychicznego
ul.Mariańska 1 tel. (22) 6208302

Warszawa-Wola - Poradnia Zdrowia Psychicznego
ul.Płocka 49 tel. (22) 6328681

Warszawa-Ochota - Poradnia Zdrowia Psychicznego
ul.Pawińskiego 2 tel. (22) 8221488

Warszawa Praga-Południe - Poradnia Zdrowia Psychicznego
ul.Gruzińska 6 tel. (22) 6175682

Możesz także zadzwonić pod poniższy numer telefonu i uzyskać szczegółowe informacje na interesujące Cię tematy:

DLA OSÓB DOŚWIADCZAJĄCYCH DEPRESJI
tel. 022 838 34 96
Stowarzyszenie ISKRA przy ośrodku Nowolipie
czwartek w godz. 17.00 - 19.00

Jeśli interesują Cię spotkania DDA, w Warszawie tzw. mityngi odbywają się:

--poniedziałek 18.00-20.00
ul. Freta 20/24a, budynek fundacji "Sto Pociech", salka w podziemiu
Śródmieście/Stare Miasto, rejon kościoła p.w. Św. Jacka, możliwe dojście do ulicy Starej, wejście furtką po lewej stronie wejścia głównego
grupa "STO POCIECH"

--wtorek, 18.00-20.00, ul. Puławska róg Dolnej,
kościół p.w. Św. Michała, sala św. Teresy, grupa "Słoneczko"

--środa 18.00-20.00
pl. Konfederacji, kościół św. Zygmunta, salka przy dolnej kaplicy (wejście od ul. Daniłowskiego będącej przedłużeniem ul. Lipińskiej)
grupa "Obietnica",

--czwartek, 18.00-20.00
ul. Dereniowa 12, dom parafialny "Betania" przy kościele św. Tomasza, sala św. Teresy (schodami w dół)
grupa "Płomień"

--czwartek, 19.00
pl. Narutowicza, kościół p.w. Św. Jakuba, dom parafialny

--piątek, 19.00
pl. Narutowicza, kościół p.w. Św. Jakuba, dom parafialny
(drugi mityng w tygodniu w tym samym miejscu)

--niedziela, 16.00
ul. Wileńska 69, na tyłach kościoła

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...