Skocz do zawartości
Forum

Stres a duszenie w szyi


Gość katarinka1988

Rekomendowane odpowiedzi

Gość katarinka1988

witam.czuje od 3 tyg wysoki puls w okolicach szyi jest tak wysoki ze czuje jak mi on skacze,czuje duszenie znaczy jakby ucisc od okolic ucha do srodka szyi tak jakby ktos mnie trzymal za gardlo ,czasami tez mam wrazenie jakby uszy mi sie zatykaly dodatkowo czuje cisnienie w glowie i te trzy dolegliwosci towarzysza mi razem.kiedy sie nachylam czuje jakby glowa za chwile miala mi peknac tak jakby te cisnienie w glowie sie powiekszalo przy nachylaniu sie.gdy rano wstane jest ok ale po 15 min zaraz wszystko wraca .wystarczy ze naprzyklad sie napije czegos i czuje juz wysoki puls na szyi tak jakby ktos co chwilke szybko mnie dotykal.zaznacze ze badania na tarczyce sa dobre robilam je juz 3 razy w statnim czasie.prosze o rade i oto jak to zwalczyc.

Odnośnik do komentarza
Gość katarinka1988

A prosze mi powiedziec czy te cisnienie w glowie przy nachylaniu sie przedewszystkim i puls skaczacy na szyji ma zwiazek z nerwica.dodam ze 3lekarzy stwierdzilo nerwice ale powyzszych objawow nie dostrzeglam predzwj.dziekuje z gory za odp.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...