Skocz do zawartości
Forum

Problem z chłopakiem związany ze współżyciem


Gość klaudx

Rekomendowane odpowiedzi

Gość klaudx

Dzisiaj mój chłopak opuścił szpital. Przed szpitalem przypomniał sobie, że coś zostawił. Poczekałam przed szpitalem. Przyszedł do mnie z dużym bukietem róż. "Planowałem to zrobić, ale choroba mnie powstrzymała. Teraz już mnie nic nie powstrzyma. Chciałbym zadać Ci pytanie." Uklęknął przede mną i zapytał "Czy zostaniesz moją żoną?". Po prostu byłam w szoku. Odpowiedziałam mu TAK. Jaka byłam szczęśliwa. Zabrał mnie na lody. Szczęśliwie wróciliśmy do domu. Jednak szczęście długo nie trwało. W skrzynce pocztowej znalazłam list z komendy. Policja umorzyła sprawę gwałtu z braku dowodów czynu zabronionego. Prawdopodobnie oznacza to, że już wkrótce gwałciciel wyjdzie na wolność. Oboje nie wiemy, co robić.

Odnośnik do komentarza

~klaudx
Dzisiaj mój chłopak opuścił szpital. Przed szpitalem przypomniał sobie, że coś zostawił. Poczekałam przed szpitalem. Przyszedł do mnie z dużym bukietem róż. "Planowałem to zrobić, ale choroba mnie powstrzymała. Teraz już mnie nic nie powstrzyma. Chciałbym zadać Ci pytanie." Uklęknął przede mną i zapytał "Czy zostaniesz moją żoną?". Po prostu byłam w szoku. Odpowiedziałam mu TAK. Jaka byłam szczęśliwa. Zabrał mnie na lody. Szczęśliwie wróciliśmy do domu.

Jejku... To cudownie :))))) Jeszcze raz Wam gratuluję w takim razie :)

~klaudx
Jednak szczęście długo nie trwało. W skrzynce pocztowej znalazłam list z komendy. Policja umorzyła sprawę gwałtu z braku dowodów czynu zabronionego. Prawdopodobnie oznacza to, że już wkrótce gwałciciel wyjdzie na wolność. Oboje nie wiemy, co robić.

Przykro mi bardzo, że tak sie to skonczyło :(((( Też nie mam pojęcia, co z tym można by jeszcze zrobić... Obawiam sie, że nic...:( Mam nadzieję, że jak najszybciej odnajdziecie spokój. Oby ten d*pek juz więcej nikogo nie skrzywdził...

Odnośnik do komentarza
Gość klaudx

Przeprowadzam się do mojego narzeczonego. Moje mieszkanie będziemy wynajmować. Gwałciciel nie wie, gdzie mieszka mój narzeczony, więc będę bezpieczna. W sprawie gwałtu złożę doniesienie do prokuratury, dołączę do tego pismo z Policji i list gwałciciela. Jeśli to nie da efektu, to mam nadzieję tak, jak franca, że on nikogo już więcej nie skrzywdzi.

Odnośnik do komentarza

No najprawdopodobniej coś ma do ukrycia, nie wiem moze ma tatuaż którego sie wstydzi albo boi sie Ci go i pokazać ;P Ja mam natomiast taki problem że jestem z chłopakiem od 5,5 roku i mniej wiece od 5 lat i 4 miesiecy współżyjemy , i na poczatku mój narzeczony rozbierał mnie do naga natomiast od jakiś 2 - 3 lat nie zdejmuje mi nigdy dosłownie góry...nawet jej praktycznie nie rusza... martwi mnie to i rani poniewaz mam bardzo mały biust i na punkcie jego obsesję tzn kompleksy itp choc on mowi że kocha moj biust , ale ja mysle ze jest inaczej skoro wogole podczas seksu sie nie interesuje moim biustem...

Odnośnik do komentarza

sarasz22
No najprawdopodobniej coś ma do ukrycia, nie wiem moze ma tatuaż którego sie wstydzi albo boi sie Ci go i pokazać ;P Ja mam natomiast taki problem że jestem z chłopakiem od 5,5 roku i mniej wiece od 5 lat i 4 miesiecy współżyjemy , i na poczatku mój narzeczony rozbierał mnie do naga natomiast od jakiś 2 - 3 lat nie zdejmuje mi nigdy dosłownie góry...nawet jej praktycznie nie rusza... martwi mnie to i rani poniewaz mam bardzo mały biust i na punkcie jego obsesję tzn kompleksy itp choc on mowi że kocha moj biust , ale ja mysle ze jest inaczej skoro wogole podczas seksu sie nie interesuje moim biustem...

zanim się wepniesz pod czyjś wątek, to go przeczytaj..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...