Skocz do zawartości
Forum

Małżeństwo z antyterrorystą


Rekomendowane odpowiedzi

Hahah, a On na to: "kotek, a ile tobie bo jak mi sie przypomina palilismy po skrecie jakies 2 miesiace temu"?
:P prawda NIESTETY..
ehh.. te chwile kiedy mowil do mnie Kotek,Kotku,Kochanie,Skarbie,Misiu,Mala,Żonko,Wifey i tak dalej..... :(( dobra, nie doluje..
A takie pytanko: Ty dalej chorujesz na bulimie? I nie wysmiewam sie jak to jeakas osoba probowala mi wmowic:/

Odnośnik do komentarza

No ale Ty nie posiadasz. Poza tym wolę się już nie wypowiadać jeszcze pójdziemy w trójkę do więzienia, bo też kiedyś próbowałam:P ale dawnooo
szczerze to teraz bym już chyba nie donosiła na niego, jak już coś to przed wyjazdem do Afganu :D eh czyli jenak tęsknisz za nim skoro smutna jesteś, że już tak nie mówi do Ciebie

Odnośnik do komentarza

Ale z tego co sie orientuje to tacy komandosi maja specjalna chyba za free opieke psychologiczna. Ale jesli to by nic dalo, i faktycznie byl bardziej agresywny to bymm chyba od niego odeszla? sama nie wiem, z reszta widzisz co sie dzieje, uderzyl mnie, wyzywal i takie tam a ja mysle o powrocie. Nie wiem to oznaka mojej slabosci? choc ja zawsze bylam uwazana za "twarda sztuke" ?

Odnośnik do komentarza

Kaśka098716191918
A wgl u nas w mieszkaniu przy pakowaniu znalazlam trawke. U nas to nielegalne i pojkawia sie pytanie - czy mam sypac na wlasnego meza?? Niby antyterroryste (czyli pozornie przeciwnika lamaniu prawa)... Akurat nie wiem co z tym fantem mam zrobic..

No wiesz, może i złamał prawo... Ale powiedz tak szczerze... Jeśli byś miała o tym zrobić, to czy po to, żeby rzeczywiście kogoś przed czymś uchronić? Zeby jakoś komuś pomóc w ten sposób? Jeśli nie, to lepiej sobie odpuścić...

Odnośnik do komentarza

Witaj Kasia.
Trochę mnie Tu nie było i widzę, że wszystko jest u Ciebie o niebo lepiej niż było jakieś 2 miesiące temu.. Pamiętam te pobicie, ten sąd, te awantury.. Cieszę się, że jest lepiej.
I życzę szczęścia z obecnym partnerem. Powodzenia:)
Poprostu związałaś się z nieodpowiednim mężczyzną wtedy..

Odnośnik do komentarza

Kaśka098716191918
To lepiej zeby Ci sie zachcialo...
I nikogo tu nie obrazaj, jak chcesz tak koniecznie kogos obrazac to youtube. Bywaj!

Ech... Czasem myślę, że nie mam innego wyjścia, jak się do tego obrażania(i to kompletnie nie wiadomo z jakich przyczyn) przyzwyczaić. Ludzie są czasem tacy dziwni...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...