Forum Psychologia

Poznajmy się

~Nefrete

~Nefrete

Hej,
Piszemy tu ze sobą, dyskutujemy a tak naprawdę w ogóle się nie znamy. Może czas to zmienić i przedstawić się? Zacznę od siebie
Ma 23 lata i na imię Asia. Studiuję i pracuję. Bardzo lubię dobre kino i naleśniki z malinami :D

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Carmine

Carmine

Mam na imię Tymoteusz mam (prawie) 16 lat ;)
Lubie grać na gitarze.

94249 carmine Mężczyzna, 20 lat, Kraków
Reyka

Reyka

Hejka,
--27 lat
--mężatka :D
--obecnie rudowłosa ( niestety farbowana) :D
-- kocham podróżę

91325 reyka Kobieta, 31 lat, Za górami za lasami
Lorieen

Lorieen

Cześć,
Asia mam 25 lat. Sama wychowuję córeczkę ( 7 miesięcy). Skończyłam anglistykę. Nie pracuję zawodowo, czasem udzielam korepetycji.

93011 lorieen Kobieta, 29 lat, Lublin
Pikaczu

Pikaczu

Kaśka :D 25 lat niezamężna.
skończone kulturoznawstwo :)

--

Żyj tak, żeby twoim przyjacielom zrobiło się smutno gdy umrzesz

85904 pikaczu Kobieta, 29 lat, Koszalin
irlandzka_koniczyka

irlandzka_koniczyka

Karolina, 23 lata, pracuję i mieszkam w Irlandii z narzeczonym :)
Na razie bezdzietna ale mam nadzieję,że już nie długo się to zmieni :))
Pozdrawiam

85260 irlandzka-koniczyka Kobieta, 27 lat, malopolska/ Dublin
SickAngel

SickAngel

Magdalena,lat 24,obecnie studiuję. Jestem uzależniona od książek,muzyki i tuszu do rzęs :D

--

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

84897 sickangel Kobieta, 28 lat, Centrum Polski
~Do irlandzkiej

~Do irlandzkiej

Na razie bezdzietna ale mam nadzieję,że już nie długo się to zmieni :)) Upadlas na glowe?

bula14

bula14

Czesc Bartek 28 lat singiel , bez pracy :-( interesuje sie hokejem na lodzie i kuchnią :-)

94744 bula14 Mężczyzna, 33 lata, trojmiasto
dadaaria

dadaaria

Część, ja jestem Daria jestem marudna nudna i wiecznie się odchudzam :D

--

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

30 dadaaria Kobieta, 30 lat, gdzieś pod Wawą
dorota20

dorota20

a ja Dorota , 20lat . nie mam pracy, mam depresje i niC mi sie nie chce . :) .

94841 dorota20 Kobieta, 24 lata, gdynia
bula14

bula14

Dorota! nie łam się , nie jesteś sama. mam tak samo jak Ty... itd jak ta nuta szła :-) . szkoda ze nie ma zadnego zlotego leku na całe złooooo!! i te depresje , nudy i problemy...

94744 bula14 Mężczyzna, 33 lata, trojmiasto
dorota20

dorota20

no szkoda ;) , tylko ,że ja przez tą depresje nie mogę normalnie funkcjonować . ;/ . nie widze zadnej małej nadzieji na wyzdrowienie.

~Nerwoholik

~Nerwoholik

Dorota!

Też miałem takie ciężkie chwile-nawet myśli samobójcze które się nasilały,dzięki wsparciu rodziny są już poprawy,lekarz mało pomógł bo źle trafiłem!Wiem że wydaje się iż ta katorga nie ma końca ale to się zmieni! Stopniowo,powoli...zaczniesz wierzyć w siebie :) Wiem-skąd? Na doświadczeniu!

Ja jestem"Nerwoholikiem" i lubię gotować oraz słuchać muzyki pod każdym kontem!Mam trudności w docenieniu swoich możliwości i czuje się nie potrzebny...

dorota20

dorota20 wpis edytowany

a ja nie mam wsparcia rodziny , mama z siostra wiedza tylko ze COŚ tam mi jest . Stara sie tylko mnie zrozumiec mój chłopak , z którym sie czuje najlepiej . W dzien nie mam na nic ochoty , ciagle rozpaczam . ale gdy przyjezdza z pracy jest prawie normalnie jak kiedyś.
własnie szukałam tutaj takich osób , ktore przechodza przez to co ja lub osoby ktore to pokonały tak jak ty Nerwoholik :)

Nerwoholik

Nerwoholik

Ja jeszcze niestety tego nie pokonałem,jestem w trakcie leczenia.To może wydawać się nawet śmieszne ale przechodziłem przez coś takiego jak Ty setki razy!Jestem uczniem technikum i zmiana szkoły była w momencie popadnięcia w depresje,nie skupiałem się na nauce-wszyscy nauczyciele nie podejrzewali nawet że to z powodów zdrowotnych tylko mojego lenistwa!
Po wizycie u lekarza i rozmowy z Dyrektorem szkoły wszystko się zmieniło.Nauczyciele stali się bardziej wyrozumiali przez co miałem poczucie bezpieczeństwa...tego mi brakowało!
Kiedy nie miałem pewności siebie i bałem się ludzi na ulicy zbierało mi się na płacz i nie mogłem się pozbierać,wstać z łóżka!Dzięki pomocy innych osób szybciej się pozbierałem.

Również długo ukrywałem że jestem chory bo wydawało mi się to wstydliwe,nie miałem i do dziś nie mam 100% ufności nawet dla najbliższych niestety...lekarz to tłumaczy jako skutek uboczny po chorobie...czy jakoś tak...

94939 nerwoholik Mężczyzna, 111 lat, Brak
dorota20

dorota20

moze przejdziemy z ta rozmowa na moj wątek :) tam cos ci napisze.

vacio

vacio

Cześć. Jestem Gosia . Mam 16 lat . Uwielbiam fotografię, dobre filmy , piłkę nożną , skoki narciarskie i czytać książki.

94947 vacio Kobieta, 20 lat, Gorzów
Przecinek

Przecinek

Witam :)
Milena, 17 lat. mam stale depresje, jestem po uszy zakochana i jestem artystką :)

85313 przecinek Kobieta, 21 lat, Lbk