Skocz do zawartości
Forum

Mąż boi się odejść od swojej matki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich po długiej przerwie.
Długo tu nie byłam, ale jestem w końcu.
No cóż, nigdy jeszcze nie było tak jak jest teraz, być może czasem nawet takie osoby jak moja Teściowa dostają w kość, i może jakieś głupie nawyki się udaje zmienić.
Tak jest w tym przypadku, nie udziela się za wiele, razem z mężem organizujemy czas wolny dla naszej trójki, niedługo jedziemy na urlop i planujemy go we 3 .
Aktualnie jesteśmy na etapie planów na budowę, nie jest źle, ona mi nie wpieprza się we wszystko jak dotychczas, ale jednak sami to sami i najwyższa pora byśmy jednak byli sami, także z utęsknieniem czekam na własny kąt. Pozdrawiam wszystkich gorąco.

Odnośnik do komentarza

Hej, Iga, dobrze Cię znowu usłyszeć! :)

iga1983

No cóż, nigdy jeszcze nie było tak jak jest teraz, być może czasem nawet takie osoby jak moja Teściowa dostają w kość, i może jakieś głupie nawyki się udaje zmienić.

Masz całkowitą rację. Dopóki sie ostro nie postawisz, gdy ktoś bardzo źle robi, to nic się nie zmieni. Grożenie paluszkiem na zasadzie: "Nieładnie, nieładnie", guzik da, bo będzie to po prostu zupełnie nieadekwatne do sytuacji. No ale na szczęście Ty sie postawiłas w bardzo zdecydowany sposób, więc do teściowej w końcu coś dotarło, i sie zmieniła. :)

Kurczę, jak teraz jest dobrze, to co dopiero będzie, jak będziecie juz na swoim? Heh, oby jak najlepiej...;) W takim razie trzymam kciuki za pomyślną i jak najszybszą budowę!

Odnośnik do komentarza

No czekamy tylko na ostatnią wersję planu.
Co do0 urlopu to zawsze jeździła z nami, ale mam taki plan aby w tym roku w końcu być tylko z mężem i córka i mam nadzieję ze znowu się nie wkręci, ale coś na boku podgaduje.
Nie chcę jej w naszym życiu, jest bo jest i tylko jak muszę rozmawiam, specjalnie nie zwierzam się jak kiedyś, bo i po co, już to przerabiałam, jestem o to trochę mądrzejsza i wiem co mówić.
Jeszcze sprawy papierkowe trzeba uregulować i może w końcu będę ale we własnym koncie.
Pozdrawiam Was wszystkich i dziękuje za otuchę, wsparcie i wiarę w siebie i moje życie. Jest sens przynajmniej jakiś.
Papatki i do usłyszenia

Odnośnik do komentarza

Nie pomyślałaś ze może ich coś łączy więcej skoro są ojcowie którzy sypiają z córkami bracia z siostrami przez lata ostatnio było kilka procesów matki po ilus tam gwałtach zgłosiły się o pomoc lub brat pomimo ze ma rodzine nadal współżyje z sióstra teraz toczy się proces 8 latka współżyła lub jak to mogę zrozumieć była rozbudzona przez ojca do tego stopnia nie przejęła role matki myślała bo jest tatuś tak wmówił ze córki tak robią . Wiec bywają różne przyczyny takiego zachowania kiedy to babcia ściągnie wnuka do łóżka 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...