Skocz do zawartości
Forum

Stres w pracy a problemy ze snem


Gość cruraslod

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się. Problemy ze snem moga wynikać ze stresu i nerwów. jeśli coś przeżywamy, martwimy się czymś, ogólnie coś nas trapi, moze się to odzwierciedlac własnie poprzez problemy ze snem. warto przed snem wywietrzyc pokoj, napic sie cieplego mleka badz melisy. W ramach mozliwosci zredukowac zrodlo stresu. Jesli problem nie bedzie ustepowal a bedzie sie nasilal, warto skonsultowac sie z lekarzem. Wiecej na temat problemow z zasypianiem przeczytacie pod tym linkiem:
Problemy z zasypianiem
Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Niestety naleze do tych osób, które przenosza problemy z pracy do domu... Szczególnie jest to denerwujace, gdy zaczynam miec problemy z zasnieciem. Masakra. Ale znalazlam metode - najpierw dobrze wietrze pokoj, w sypialni musi byc zimno 17-18 stopni, zasuwam szczeglnie rolety. To pomaga, ale tez czasem wspomagam sie ziolkami :-) Lykam nervomix sen, który jest wlasnie z naturalnych skladnikow. Przesypiam cale noce.

Odnośnik do komentarza

Stres na pewno ma wplyw na sen wiem ze duzo ludzi nie moze spac w nocy przed jakimis waznymi wydarzeniami albo jak maja jakies problemy... Na szczescie nie naleze do takich osob i nie mam nigdy problemow ze snem, ewentualnie moge nie spac jesli cos mnie boli ale na szczescie to sie zdarza bardzo rzadko :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...