Skocz do zawartości
Forum

Rozstanie z powodu wybuchowego charakteru a szansa na powrót


Gość paula 09889

Rekomendowane odpowiedzi

Gość paula 09889

Hej mam ogromny problem jestem z chlopakiem 2,5 roku w sumie to chyba juz nie jestem ;( od lipca zaczelo sie sypaac z mojej wyny, jestem mega wybuchowa, zaczełam się czepiać niczego, krzyczeń, wydzierać bez powodu cały czas przebaczał dna 29,12 znowu wybuchłam bez powodu w sumie, gdzie byl u mnie w domu rodzinnym na światach ( nie mieszkamy razem) spakował się i wyszedł, pozniej dlugie chwile ciszy, wkoncu jakoś zaczelimy rozmawiać przez tel. ogolnie dobrze to wszytsko wygladalo do wczoraj kiedy zaproponowałam spotkanie powiedział: ze juz nigdy nie chce mnie widziec, ze to koniec, ze ze mna nie bedzie miec normalnego zycia a to ze sie zmienie słyszał już dużo razy i zawsze bylo to samo. Mimo to rozmawiamy bardzo czesto i dlugo przez telefon i dobrze sie dogadujemy. Kiedy puszcze sygnał nawet jak spi to sie budzi odrazu oddzywania. Co o tym myslecie bardzo go kocham i zdaje sobie sprawe ze spierniczylam to ale bylam u psychologa podjeclam dzialania do zmiany on twierdzi ze za pozno. Co oznacza nasz staly kontakt? czy potrzebuje czasu? jest jakaś szansa?

Kiedy zapytałam czy da mi chociaż 1 % nadzieje powiedział : jeden 1% juz masz bo ze sobą rozmawiamy.

proszę o wypowiedz i zaznaczciie czy jesteście dziewczyną czy chlopakiem i ile macie lat. Jestem załamana.

Pomóżcie :((((

Odnośnik do komentarza

jestem chłopakiem i takie gadanie ze sie zmienie itp to tylko nabijanie chłopaka w butelke. wiem bo inne dziewczyny same mi to mówił, ze wiele razy tak mowia by miec spokoj a to tylko gadanie.. Chłopak cie skreslil temu kwiatu pół światu. Uwierz doświadoczemu. Mam 348 lat

Odnośnik do komentarza

Miedzy nami byly juz takie sytuacje i zawsze teraz tak mówił, to dlaczego cały czas dzwoni? jesli tak skreślił to dlaczego caaly czas ma ze mną konkakt>? jak skonczył z poprzednią dziewczyną odrazu zerwał z nią kontakt razem z jej znajomymi?.

Odnośnik do komentarza

a pozatym nie nabijam nikogo w butelke miesiąc chodze do psychologa i bardzo chce to zmienic, nawet moja rodzina zauwazyla ta zmiane dlatego nie o to mi tu chodzi. bo sama jestem wykonczona moim zachowaniem a pozniej konsekwencjami...;(

Odnośnik do komentarza
Gość paula 09889

NAJSER: Miedzy nami byly juz takie sytuacje i zawsze teraz tak mówił, to dlaczego cały czas dzwoni? jesli tak skreślił to dlaczego caaly czas ma ze mną konkakt>? jak skonczył z poprzednią dziewczyną odrazu zerwał z nią kontakt razem z jej znajomymi?.

a pozatym nie nabijam nikogo w butelke miesiąc chodze do psychologa i bardzo chce to zmienic, nawet moja rodzina zauwazyla ta zmiane dlatego nie o to mi tu chodzi. bo sama jestem wykonczona moim zachowaniem a pozniej konsekwencjami...;(

Odnośnik do komentarza
Gość Angelica

Co ma byc to bedzie, nic na sile... Nie dzwon do niego i rob swoje. Nie zmieniaj sie dla nikogo tylko dla siebie. Jezeli na prawde by Cie kochal to nie zostawilby Cie kiedy najbardziej go potrzebujesz. Kazdy ma jakies problemy ze soba ale jezeli sie kogos kocha to sie akceptuje go z jego wadami... Nie wierze ze on nie ma wad, a to ze czasami jestes wybuchowa to nie koniec swiata i najwazniejsze ze cos z tym robisz ale jeszcze raz powtarzam 'Dla siebie' bo tobie bedzie latwiej na dluzsza mete. Nie kontaktoj sie z nim i pozwol mu zatesknic... a jak naprawde kocha to przemysli sytuacje i wroci. Powiedz mu takze aby do Ciebie nie dzwonil i ze potrzebujesz troche czasu na przemyslenie... wtedy on sie przestraszy i zacznie myslec ze nie moze Cie tak zbywac zbyt dlugo bo ty mozesz zmienic zdanie jesli chodzi o wasz zwiazek. Nigdy nie mow facetowi ze to od niego zalezy wasza przyszlosc, miej szacunek do siebie i badz silna :o) Powodzenia :o)

Odnośnik do komentarza
Gość paula 09889

mimo wszystko jade dzis do niego porozmawiac, mimo ze nie chce mnie widzieć, niedługo moze zmienić miejsce zamieszkania i wtedy juz bedzxie ciezko, postawilam wszystko na jednak karte nie mam nic do stracenia. czekalam juz cierpliwie cały miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Gość Angelica

Nie jedz bo bedziesz tego bardzo zalowac!!! Nigdy a to nigdy sie nie narzucaj bo bedziesz plakala i stracisz jakiekolwiek szanse :o( Badz cierpliwa i poczekaj...Jezeli pojedziesz to tak naprawde sie nie zmienilas. Naucz sie cierpliwosci dziewczyno bo wiele bedziesz cierpiec w zyciu...Zreszta zrob jak chcesz i tak nikogo rad nie sluchasz :o(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...