Skocz do zawartości
Forum

Czy można tęsknić za bólem?


Gość MiśkaW

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Przez wiele lat walczyłam o miłość. Tą - jak uważam do dziś- prawdziwą i najważniejszą. Walka była bardzo bolesna, ale się udało i teraz jesteśmy razem i szczęśliwie razem żyjemy, kochamy się. Oboje jesteśmy ludźmi z przeszłością i doceniamy każdą chwile razem, szanujemy siebie, pielęgnujemy miłość. Oczywiście czasem ejst jakaś sprzeczka, ale rzadko podnosimy głos, nie przeklinamy siebie, nie robimy nic na złość. Bywa smutek, ale wszelkie problemy próbujemy rozwiązań spokojną rozmową. Czasem może człowiek chciałby inaczej pewne sprawy ułożyć, ale życie w zwiąku to wg nas sztuka kompromisów, więc nie można mieć nigdy całego torta, zawsze jakąś część trzeba oddać drugiej stronie. Mam do Was pytanie... Jak myślicie- czy możliwe jest by człowiek tęsknił za bólem..? tzn czy jesli Ktoś bardzo kiedyś zranił, albo/oraz życiowa sytuacja, różne przejścia przeżycia tak bardzo zraniły, wycisnęły wiele łez i wiem, że wiele dni zostały podbite pieczątką "ZŁE I SMUTNE" to czy to wszystko może tak bardzo porysować serce, czy ból może wyryć się na sercu tak mocno, że czasem człowiek aż tęskni za tym.. czasem nie umiem sama siebie zrozumieć-niby jest ok, niby szczęśliwi, ale ta przeszłość.. powtarzam sobie za Myslovitz "..zostaw wszystkie dawne troski, życie trwa, sam już z resztą mówisz o tym,cały świat, już nie musisz o nic prosić, to Twój czas, najważniejsza jest ta miłość, którą masz.." ale.. ten ból kiedyś zabił we mnie wiele radości i teraz zamiast niej, są 'skutki uboczne' tych złych, smutnych dni.. nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam.. ale może zrozumiecie o co mi chodzi. Czasem mam już dość tego bólu, bólu z przeszłości..

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...