Skocz do zawartości
Forum

Brak energii i chęci do życia


Rekomendowane odpowiedzi

Mój problem polega na tym, że od dłuższego czasu (4 może 5 miesięcy) nie mam energii do niczego. Czuje się zmęczona najdrobniejszymi czynnościami np. umyciem podłogi. Non stop chce mi się spać, w zasadzie najchętniej w ogóle nie wstawała bym z łóżka bo nie mam siły chodzić. Nie mam nawet ochoty się uczesać czy ubrać. Całymi dniami siedzę zamknięta w domu, konkretniej w swoim pokoju bo tam jest mi najlepiej, jest cicho i spokojnie, nikt do mnie nic nie mówi, nie muszę się zmuszać do rozmowy ani do tego żeby się uśmiechać. Kiedyś byłam wesołą, pełną energii i optymizmu młodą osobą, przyjaciele nie mogli mnie zmęczyć. Dziś czuje się jakbym miała 50 lat i była zmęczona życiem. Chciała bym móc znowu się nim cieszyć. Co mam robić ??

Odnośnik do komentarza

Przyczyn może być wiele, warto zrobić morfologie i badania tarczycy poziom tsh gdyż neidoczynnosc tarczycy moze powodowac ospanie oslabienie przemeczenie i stany depresyjne, do tego ogólną morfologię, aby wyklucyzć ewentualne braki witamin itp. Jeśli badania wyjdą ok mozliwe ze to stany depresyjne takie sezonowe w tym okresie czesto wystepujace zwłaszcza o kobiet albo takie stany zwiazane z okresem dojrzewania. Zastanów sie czy w chwili keidy one sie pojawiły cos wsie wydarzyło, np. jakas kłótnia, problemy itp. Moze jest jakies konkretne zrodlo tego co sie stało, np. stres w szkole, matura, chłopak itp. Możliwe, że jest to efekt tego co kumuluje sie w Tobie z czego nie potrafisz rozladowac emocji.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...