Skocz do zawartości
Forum

Elica a stany lękowe


Gość gosc120

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,
Prawdopodobnie mam stany lękowe. Od długiego czasu męczę się z potwornymi zawrotami głowy i brakiem koncentracji. Psychiatra zalecił mi branie Elicei w dawce 10 mg. Przez pierwsze 6 dni miałem brać pół tabletki na dzień, potem jedna tabelka dziennie. Dziś jest siódmy dzień brania tego leku, ja dalej wziąłem pół tabletki gdyż czuję się fatalnie. Dziś mi się strasznie nasiliły efekty uboczne tego leku, odczuwam wręcz taki straszny paraliż głowy - ledwo kontaktuję ze światem i ledwo chodzę. Martwię się bo nie wiem co mam robić... niby trzeba przeczekać te trudne pierwsze tygodnie brania leku ale ja po pierwsze boję się, że coś mi się stanie z powodu brania dalej tego leku a z drugiej strony mam już psychicznie i fizycznie dość tego wszystkiego. Poza tym boję się odstawienia tego leku. Co robić? :( Równocześnie rozpocząłem psychoterapię.

Odnośnik do komentarza

Niestety ale leki przepisywane przez lekarzy psychiatrów, leki psychotropowe, antydepresyjne mogą powodować silne złe samopoczucie i czesto jest tak że to trwa nawet i miesiąc dopiero po zażyciu całego blistra organizm się powoli przyzwyczaja. Jeśli się bardzo źle czujesz zrób tak, jak pisze Jasmi - powiedz lekarzowi, że lek jest dla Ciebie za silny, może najpierw spróbuj od samej psychoterapii, może ona będzie wystarczająca i obejdzie się bez leków, jeśli nie to niech lekarz zmieni lek na słabszy, nie ma sensu się męczyć.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...