Skocz do zawartości
Forum

Zmęczenie i duża senność przy depresji


Gość an...34

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zmeczona w ciagu dnia. Czuje sie jakbym spala - oddycham tak jak przy glebokim snie ( tak jakbym spala po wyczerpujacej pracy), a w moim ciele czuje cos takiego co zmusza do natychmiastowego pojscia spac. Czyje sie tak jakbym sie nie mogla naspac...To takie dziwne mocne zmaczenie. W oczach mam piasek i nie moge sie skoncentrowac. Jestem w stanie depresji - biore tabletki antydepr. i na nadcisnienie. Mija depresja zaczela sie ok.6 let temu od ogromnego szoku - moj maz zostawil mnie z trojka dzieci po krotkim nie kocham cie i z usmiechem na twarzy. Bez srodkow do zycia, zdesperowana wyjechalam z dziecmi do Szwecji - w ciemno w nadziei n znalezienie pracy. Do tej pory mam problem ze znalezienie stalej posady. Odpowiedzialnsc za moje pociechy byla na granicy wytrzymalosci ludzkiej. W Szwecji mialam mase dramatycznych sytuacji...cod, ze udalo mi sie dozyc do dnia dzisiejszego. Czy moge otrzymac jakas porade, zeby udalo mi sie nie zwariowac? Ta dziwna sennosc nie pomoze mi w niczym...a wrecz boje sie, ze w koncu sie poddam. Wczesniej mialam oromne kolatanie serca...

Odnośnik do komentarza

Zmęczenie i senność może być zarówno wynikiem depresji jak i leków, które bierzesz, bo możliwe, że mog powodowac własnie takie skutki uboczne. Zrób badania krwi - morfologia + hormony, możliwe, że masz niedoczynnośc tarczycy, bo ta choroba też może powodować senność i zmęczenie. Jeśli wyniki wyjda dobre, wówczas całkiejm prawdopodobne że jest to kwestia psychologiczna. Dlatego warto by było porozmawiać z psychologiem, może oprócz leczenia farmakologicznego przydatna byłaby też dla Ciebie psychoterapia. Zadbaj też o to, aby mąż płacił alimenty na dzieci, jeśli masz problemy ze znalezieniem pracy zgłoś się do fundacji lub grupy zajmującej się wspieraniem samotnych matek.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...