Skocz do zawartości
Forum

Wahania odnośnie wyglądu


Gość N.W.A

Rekomendowane odpowiedzi

Czesć, mam dziwny problem. Jest błahy, ale irytujący... Chodzi mi o mój wygląd. Otóż mam kompleksy, mimo, że np. w lustrze sobie podobam...

Mam prawie 18 lat, kiedys miałem dziewczynę, potem nawet już nie chciałem. Teraz piszę b dużo z jedną wspaniałą dziewczyną, powymienialismy się fotkami, napisała, że bardzo jej się podobam. I faktycznie, jak patrzę na fotki, to w większosci wyglądam według mnie bardzo okej, wiadomo, trafią się takie do dupy. Więc wydaje mi się wtedy, że to tylko na danej fotce tak wyszedłem, i jestem na sto procent o wiele brzydszy, i jak mnie zobaczy, to jej się nie spodobam.

Więc szukam tego, co mi nie pasuje na mojej twarzy, jak mieć kompleks, to wiedzieć dlaczego. I w dupe, nic nie mogę własciwie znaleźć. Nieduże, nieodstające uszy, normalny, nie garbaty nos, niewielkie i kształtne usta, owalna twarz i w ogóle całkiem okej. No, mam mały tyłozgryz, ale słyszałem milion razy, że wygląda dobrze. Ale go wyleczę w przeciągu paru lat. Ale dalej cos mi nie pasuje...

Słyszałem sporo komplementów, zwłaszcza wczesniej od dziewczyn z klasy. A to, że ładne oczy, a to, że rzęsy super, a to, że kręcone włosy bardzo super, a to, że usmiech słodki, że policzki ładne, że ciało ładnie wyrzeźbione... To i tak dużo, jak na opinie ludzi z którymi nic mnie nie łączyło, ale i tak mam to gdzies, bo pewnie i tak kłamali...

Już sam nie wiem, co robić. Wracam ze szkoły przygnębiony, że jestem paskudny, patrze w lustro, podobam się sobie, ale wtedy myslę, że przecież i wielu brzydali uważa, że są ładni, więc i u mnie tak musi być. I szukam wad. I nie mogę znaleźć. I znowu jestem chwilowo zadowolony z wyglądu, po czym wszystko zaczyna się od nowa. Męczy mnie to pomału...

Z góry dzięki za odp

Odnośnik do komentarza

1.Narcyzmem bym tego nie nazwał, bo jakos nigdy nie byłem wielce zachwycony mną...
2. Chodzi o wygląd. Lubię mój charakter, bo jestem normalnym, spokojnym chłopakiem. Mam wielu kolegów i w ogóle... Po prostu cos z tym wyglądem. Na przykład, gdy siądę w autobusie niedaleko jakiejs dziewczyny. I ona zmieni miejsce, nawet niewiele, to od razu mysl "pewnie dlatego, że jestem brzydkim". Tak wiem, to głupie.

Wiem, że za bardzo przejmuję się wyglądem, ale nie wiem jak to zmienić

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...