Skocz do zawartości
Forum

Przyjaciółka odbiła mi męża


Gość Podwójnie zdradzona

Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłam z facetem ponad dwa lata, a na weselu mojej koleżanki z pracy, moja szefowa podwalała się do niego,razem tańczyli, a ja siedziałam, jak ta sierota przy stoliku. W dodatku ona jest starsza ode mnie o jakieś 12 lat. Chciał z nią być, to niech sobie bierze to stare babsko. Wszyscy się dziwili, co on w niej widzi. Dzisiaj to ja się śmieję, ułożyłam sobie życie na nowo i jestem szczęśliwa. Słyszałam ostatnio, że ona znowu jest sama, została wykorzystana i odstawiona na boczny tor. No cóż, dzisiaj mogę jej podziękować ;)

Odnośnik do komentarza

~fili
Ja byłam z facetem ponad dwa lata, a na weselu mojej koleżanki z pracy, moja szefowa podwalała się do niego,razem tańczyli, a ja siedziałam, jak ta sierota przy stoliku. W dodatku ona jest starsza ode mnie o jakieś 12 lat. Chciał z nią być, to niech sobie bierze to stare babsko. Wszyscy się dziwili, co on w niej widzi. Dzisiaj to ja się śmieję, ułożyłam sobie życie na nowo i jestem szczęśliwa. Słyszałam ostatnio, że ona znowu jest sama, została wykorzystana i odstawiona na boczny tor. No cóż, dzisiaj mogę jej podziękować ;)

Fili, to super, że tak dzielnie sobie poradziłaś z taką sytuacją! Myslę, że to może być bardzo budujące, zwłaszcza dla tych, którzy przechodzą przez to, przez co Ty kiedyś. Dzięki temu mogą zrozumieć, że nie warto marnować sobie życia, i to dla kogoś, kto nie jest tego wart, i że mają szansę po tym odnaleźć swoje szczęście, tak jak Ty. :)
Na razie, i oby już zawsze układało się Tobie tak jak teraz :)

Odnośnik do komentarza
Gość Martita.89

Morał z tego wszystkiego jest taki że przyjaźń nie istnieje - bo jak , to w życiu prędzej czy później przyjaciel ( oraz nie tylko ) zaczyna nam czegoś zazdrościć i już nie chce naszego dobra , a wręcz przeciwnie...

Zaufanie należy mieć wyłącznie do swojego partnera - ale dla ludzi już nie . Dzięki temu nie jest się zaślepionym - i zauważa się zepsucie , którym są przepełnieni niektórzy ludzie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...