Skocz do zawartości
Forum

Pytania płatne


Gość askalaska

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aaaaawwwq

wczzoraj o 21 godz wysłałam pytanie przesłałam sms-em zapłate ale otrzymałam odpowiedż sms-owom
że wysłałam błedną treść i napisz na sms@payu.pl
podająć numer telefonu,nazwę usługi i serwisu date wysłania iteść wiadomośći niwe wiem o co chodzi otrzymam odpowiedz na moje pytanie i kiedy bo wczoraj o 21 godz wysłałam a dziś juz 20:30 i nie mam odpowiedzi

Odnośnik do komentarza

31.01.2013 zadałem płatne pytanie na portalu abcZdrowie.pl.
Opłaciłem przelewem za odpowiedź która miała dojść od 4 do 24 godzin.
Pytanie było następujące:

Proszę o poradę leczenia i interpretację wyników z kolonoskopii i jeżeli jest to jakaś narośl to czy przy kolonoskopii nie powinna być usunięta?

Opis badania:
Instrument wprowadzono do kątnicy, a następnie po zaintubowaniu zastawki Bauhina do niezmienionego jelita krętego.
Oczyszczenie dobre.
W całym jelicie grubym uchyłki szczególnie liczne w esicy, gdzie śluzówka jest o zaczerwienionej śluzówce i zatartym rysunku naczyniowym.
Poza tym jelito grube bez zmian. Z jelita krętego, wstępnicy, poprzecznicy, esicy i odbytnicy pobrano wycinki do badania hist.-pat. odp.poj. 1-5.

Poniżej wyniki hist.-pat.:

Narząd wycinek jelito kręte Ileitis chronica
Narząd wycinek jelito kręte Mucykarmin (+)
Narząd wycinek wstępnica obraz mikroskopowy może odpowiadać: colitis microscopica lymphocytica focalis.
Narząd wycinek wstępnica Mucykarmin (+)
Narząd wycinek poprzecznica Colitis chronica
Narząd wycinek poprzecznica c
Narząd wycinek esica Colitis chronica
Narząd wycinek esica Mucykarmin (+)
Narząd wycinek odbytnica Adenoma tubulare LG
Narząd wycinek odbytnica Mucykarmin (+)

Oczywiście zaraz po opłaceniu dn. 31.01.2013 (czwartek) za specjalistyczną odpowiedz dostałem potwierdzenie z portalu o godzinie 15:36
Witaj!
Dodane przez Ciebie w serwisie Zadaj pytanie - abcZdrowie.pl pytanie "Proszę
o poradę leczenia i interpretację wyników z kolonoskopii i jeżeli jest to
jakaś narośl to czy" zostało opłacone i czeka na odpowiedź eksperta.
Po udzieleniu odpowiedzi zostaniesz powiadomiony o tym w odrębnej
wiadomości e-mail.
Redakcja abcZdrowie.pl

Oczywiście musiałem się upomnieć wieczorem dn. 02.02.2013. Po kilku minutach nadeszła długo wyczekiwana odpowiedź.
Odpowiedź eksperta
Magdalena Parys
Witam! W badaniu histopatologicznym pobranych w trakcie badania wycinków stwierdzono stan zapalny praktycznie na całej długości badanego jelita. Ponadto z odbytnicy usunięto polip o charakterze gruczolaka cewkowego. Ponadto w całym jelicie grubym stwierdzono liczne uchyłki, które zwiększają ryzyko występowania stanów zapalnych. Postępowanie zależy również od występujących objawów, wymaga uzupełnienia wywiadu, badania lekarskiego, analizy innych badań a w razie potrzeby przeprowadzenia kolejnych. W tym celu wskazana jest wizyta u gastroenterologa lub internisty. Pozdrawiam

I teraz pytanie.
Czy pani lekarz nawet nie próbowała przeczytać badania ze zrozumieniem.
Jeżeli nie to zadam je wprost.
Dlaczego wyszło Adenoma tubulare LG skoro nie stwierdzono żadnego polipa i żadnego nie wycięto.

Zadałem pytanie ekspertowi i zapłaciłem za nie, więc liczyłem na profesjonalną odpowiedź.
Za taką odpowiedz na zasadzie „odwalcie się wszyscy” to ja dziękuje.
Proszę o poradę Dlaczego wyszło Adenoma tubulare LG skoro nie stwierdzono żadnego polipa i żadnego nie wycięto.

Odnośnik do komentarza

Witam,
proszę o przesłanie na adres pytania@abczdrowie.pl numeru ID. Postaramy się sprawdzić Pana pytanie.

Jeśli chodzi o upominanie się o odpowiedź informuję, że czas oczekiwania na odpowiedź wynosi do 72 godzin:

Odpowiedzi na pytania płatne udzielane są do 72h od czasu opłacenia pytania.

Regulamin B.5

Jeśli jest Pan niezadowolony z odpowiedzi udzielonej przez eksperta, może Pan złożyc reklamację przez formularz reklamacyjny dostępny na stronie regulaminu:
Regulamin

Pozdrawiam
moderator

pozdrawiam
moderator

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...