Skocz do zawartości
Forum

Nie potrafię zapomnieć o byłych kobietach


Gość adlertek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mam problem którego nie potrafię rozwiązać. Mam 26 lat i parę dobrych związków za sobą. Problem jest w tym że mnie potrafię zapomnieć o tych byłych kobietach, ciągle o nich myślę, wyrzuciłem rzeczy które mi je przypominały ale ciągle o nich myślę. Jestem teraz w związku poznałem wspaniałą kobietę która bardzo mnie kocha mi też bardzo na niej zależy więc proszę o pomoc co zrobić żeby zapomnieć o byłych!!!

Odnośnik do komentarza

KOchałem je i to bardzo. ALe nie chodzi o to. MAm wspaniałą kobietę która mnie bardzo kocha a ja niestety nie moge odwzajemnic tego uczucia bo wspomnieniami jestem z byłymi. MUszę o nich zapomniec żeby cieszyć się tą kobietą która mam tyko Jak zapomniec o tych byłych

Odnośnik do komentarza

Naprawdę nie wiem co robić! Czy coś jest ze mną nie tak? Muszę chyba porozmawiać z moją dziewczyną ale nie wiem czy to dobry pomysł bo jeżeli byśmy się rozstali to znowu bym za jakiś czas myślał o niej. Pomóżcie bo naprawdę nie wiem co robić!!!

Odnośnik do komentarza

Z tobą jest coś nie tak,oszukujesz sam siebie i obecną partnerkę marząc każdego dnia o kilku byłych kobietach,które na chwile zawitały do twojego życia,a że jesteś nadmiernie uczuciowy to objawia się to właśnie natarczywymi wspomnieniami.

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek2

Nie wiem jak można tesknić za byłymi partnerami. Zrozumiałabym jakbyś tęsknił za jedną bo np, bardzo ja pokochałeś a nie wyszlo, ale za kazdą?
Nie, nie kochasz swojej partnerki, bo gdyby tak było, to nie zawracałbyś sobie głowy przeszłościa. Dziwny jestes, idź może do psychologa, porozmawiaj..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...