Skocz do zawartości
Forum

Nieszczęśliwa miłość


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,od około 3 lat jestem zakochany w (byłej) koleżance z pracy. Jest to uczucie tak duże,że nie moge normalnie żyć.Cały czas o niej myśle, wyobrażam sobie różne scenariusze naszego związku, ale do tego nigdy nie dojdzie.Ona ma męża, dziecko i nigdy ich nie zostawi.Dzieją sie ze mną bardzo złe rzeczy, nie moge znaleść czegoś co by mnie od tego oderwało.Proszę o jakąś poradę

Odnośnik do komentarza

wyjdź do ludzi, zacznij się ruszać, nie myśl o niej to nic nie da. miałam podobną sytuację. jak tylko przestałam myśleć o facecie pojawili się następni, nie jeden a kilku... było w czym wybierać :) głowa do góry statystycznie to kobiet jest więcej niż mężczyzn... wkrótce znajdziesz swoją drugą połowę :)

Odnośnik do komentarza

To prawda. Ja mam podobnie, tyle, że u mnie to trwa od ponad roku. Każdą napotkaną kobietę porównuję do NIEJ. I Każda wypada przy NIEJ blado. A co do "przyjaciół" co pomogą, to właśnie na nich najbardziej się zawiodłem. Zbagatelizowali mój problem. Nie rozumieli...

Odnośnik do komentarza

Witam, miałam tak przez kilka lat. Platonicznie kochałam się w pewnym znajomym ktory nie był zbytnio mną zaintersowany. Kiedyś spędziliśmy razem noc i od tej pory myslalam juz tylko o nim.... Chodzilam tylko tam gdzie mozna go spotkac, chciałm byc i wygladac tak jak jego dziewczyna.... to na szczescie minelo kiedy poznalam swoja prawdziwa milosc... teraz mi wstyd i zal ze tyle czasu zmanowalam przez swoje urojenia... Wyobraź sobie że ona wydaje ci się taka idealna tylko dlatego ze z nia nie byles.. Jakbyś był nadeszla by cdziennosc, brudy, gary,kłótnie i znudzeni sobą... Poszukaj realnej kobiety..

Odnośnik do komentarza

Czasami pomaga metoda "klin, klinem", podobnie jak u ~seo31.
Jeśli jednak nie możesz pozbyć się myśli i fantazji o tej kobiecie, która z przyczyn oczywistych jest dla ciebie niedostępna, to trudno będzie nawiązać ci bardziej osobistą relację z inną kobietą.
Współczuję, bo marnujesz czas i odbierasz sobie szansę na szczęśliwe życie.
Może skorzystaj z pomocy psychologa?

Odnośnik do komentarza

uważaj - bo często, a może i zawsze jesy tak, że jak mam bzika na czyimś punkcie i go wielbisz, to okazuje się, że ta druga osoba ma uczucia przeciwne do Twoich i najchętniej omijałaby Cię szerokim kołem. Mówię tylko, co mi pokazało życie, być może u Ciebie tak nie jest,.

Odnośnik do komentarza

Człowieku ona ma rodzinę... Chcesz ją rozbić? Kochasz ją? Skąd to wiesz? Mieszkasz z nią ? Żyjesz? Miłość to nie tylko ochy i achy, ładna buzia, stwierdzenie bo ona mi się podoba... Wspólne życie i miłość to coś więcej. Daj sobie spokój , znajdź sobie wolną dziewczynę. Otrząśnij się i pomyśl. Postaw się na miejscu tego faceta. Idź do psychologa bo masz coś z garem , mówię to żartobliwie ale żebyś nie pomyślał że nie dosadnie. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Chora fascynacja drugim człowiekiem może zniszczyć nie tylko mu życie, ale też osobie, która nie potrafi zapanować nad swoimi uczuciami. Kobieta ma rodzinę, męża, dziecko, jest szczęśliwa. Chcesz niszczyć jej szczęście? Zdaję sobie sprawę, że nieszczęśliwa miłość boli, ale źle ulokowałeś swoje uczucia. Postaraj się nie pielęgnować marzeń o związku, z którego wiesz, że nic nie wyjdzie. Wychodź do ludzi, spotykaj się z innymi kobietami, nawet nie w celu szukania potencjalnej partnerki, ale by ciekawie spędzić czas i nie myśleć o niespełnionej miłości. Rozwijaj swoje pasje i zainteresowania. Może pomyśl o zapisaniu się na jakieś zajęcia, gdzie mógłbyś się rozwijać w danej dziedzinie i poznać ludzi, którzy mają podobne hobby do Twojego. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość MisterChoc

szczerze mówiąc, ja też miewam chore fascynacje chłopakami..to jest bolesne, naprawdę pscyhiczne męczarnie tak kochać kogoś, a on ma cię gdzieś..to straszne, jak ktoś potrafii lubić drugą osobę, a ta osoba w ogóle tego nie docenia. ciekawe jaki tego będzie finał..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...