Skocz do zawartości
Forum

Szpital psychiatryczny dla nastolatki


Gość jula23

Rekomendowane odpowiedzi

Więc mój problem polega na tym,że chcę pójść do szpitala psychiatrycznego się leczyć ,bo uważam ,że to jest jedyny ratunek ,chcę pójść tam z własnej woli ,tylko nie wiem co musiałabym zrobić,żeby tam się znaleźć.Mam 15 lat ,chcę sobie pomóc,a to jest przecież najważniejsze.Niestety nie mam osoby która jest w stanie mi pomóc więc chcę leczyć się w szpitalu.Dodam,że żaden psycholog też nie pomoże ,bo już chodziłam i nie pomogło.

Odnośnik do komentarza

Jula żeby iść do szpitala psychiatrycznego trzeba mieć skierowanie od lekarza psychiatry bez tego nie da rady,ale myślę,że zgoda kogoś dorosłego(mam na myśli rodzica lub opiekuna prawnego) też jest niezbędna bo piszesz,że masz 15 lat.Mam syna w Twoim wieku,który ma Zespół Aspergera i od dwóch tygodni przebywa w szpitalu psychiatrycznym.Podziwiam Cię,że mimo tak młodego wieku tak dojrzale myslisz o swoim zdrowiu,trzymaj się Julka i pisz zawsze będzie Ci lżej:)Pozdrawiam ciepło:)

Odnośnik do komentarza

W szpitalach psychiatrycznych nie leczą, a co jedynie szprycują ludzi mocnymi lekami do takiego stopnia, żeby byli otumanieni i nie stwarzali problemów. Nigdy nie było, nie ma i raczej nie będzie lekarstwa na chory mózg zapamiętajcie to sobie...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...