Skocz do zawartości
Forum

Niepewność uczuć do męża


Gość zagubionaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zagubionaaaa

mam 21 lat, jestem w związku już ponad 3 lata, mam bardzo kochającego mężczyznę i wiem, że tylko z nim chcę być. jednak, gdy mam za dużo wolnego czasu, wymyślam.. że może go nie kocham już bo na przykład nie mam ochoty na czułości, albo gdy mnie denerwuje.. i cierpię, bo wiem, że tylko z nim chcę być, czuję to całym sercem! i płaczę, bo czuję do niego miłość, a czasem siebie męczę, że może nie i może nie chcę go zostawić, bo nie chcę ranić albo nie chcę być sama i to boli, jest mi źle, bo nie chce bez niego..

Proszę o pomoc. Czytałam, że to może być związane z monotonią, rutyną, brakiem umiejętności poradzenia sobie z tym, że euforia już minęła.

Dziekuję.

Odnośnik do komentarza

może to rzeczywiście rutyna? Moze zbyt mało poświęcacie sobie czasu i dlatego tak zaczynasz wymyślać. Może spróbujcie gdzieś wyjechać na weekned albo wyjść do kina czy na kolacę. Może jak zaczniecie od nowa się starać to będzie wam się lepiej układało a ty nie będziesz mieć takich myśli.

Żyj tak, żeby twoim przyjacielom zrobiło się smutno gdy umrzesz

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Jeśli w Waszym związku nie występują żadne poważne problemy, to przyczyną Twojej niepewności rzeczywiście może być rutyna.
Postarajcie się rozmawiać jak najwięcej, przypominajcie sobie miłe chwile, które spędziliście wspólnie.
Warto również, żebyś oprócz dbania o Wasze wspólne życie, zadbała o siebie i swoje zainteresowania - być może jest sfera, w której chciałabyś się rozwijać?
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość zagubionaaaa

właśnie nie mogę znaleźć nic dla siebie, żeby zająć się sobą i poza obowiązkami nie mam nic swojego. mój Mężczyzna mówi, żebym właśnie jakoś się tym zajęła, to wtedy będę normalnie myśleć.. szukam szukam i nic..

A jeśli chodzi o rutynę to też coś w tym jest, bo mój M. pracuje, ma swoje pasje i często jest zmęczony na jakieś wyjścia, spacery, a ja gdy tak po obowiązkach nic ze sobą nie robię to chcę z Nim gdy ma czas, a gdy jest zmęczony i robimy ciągle to samo to się wkurzam..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...