Skocz do zawartości
Forum

Problemy rodzinne i brak pomocy ze strony chłopaka


Gość Mała Megi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mała Megi

Od kilku lat moje życie przypomina koszmar.Żyję z facetem,który mnie nie szanuje,jest zazdrosny i agresywny.Ciągle pakuje się i w efekcie nas w kolejne problemy.Zdradził mnie ,jest okropny.W końcu po tylu latach dotarło do mnie ,że muszę to zakończyć.Jednak cios przyszedł z innej strony.Moja mama bardzo zachorowała,muszę się nią zajmować.Do tego brat jest alkoholikiem i wprowadził się do mnie.Mieszkamy razem.Staram się jak mogę ogarnąć tą okropną rzeczywistość ale jest mi bardzo zle.Mój chłopak w niczym mi nie pomaga,ja dużo pracuję,wracam do domu i muszę wszystkim się zajmować.W zamian mam tylko pogardę i mega samotność.Nie wiem ile jeszcze dam radę to wytrzymać.Odsunęłam się od wszystkich, a może to oni wszyscy odsunęli się ode mnie?Dziś serce mi pęka z żalu.Za co to wszystko,za co ten ból i samotność...

Odnośnik do komentarza

Mała Megi tak już jest że nieszczęścia chodzą parami, na pewne rzeczy nie masz wpływu ale na pewne masz.Jeżeli uważasz że ten związek nie ma przyszłości to definitywnie zakończ tę niszczącą znajomość.
Poszukaj pomocy w Ośrodku Pomocy Społecznej, może będzie taka możliwość zeby przychodziła oiekunka do mamy , to już chociaż trochę obciążyło by Ciebie w opiece nad mamą.Nie bój się
mówić o swoich problemach,czym więcej ludzi wie, to zawsze jest szansa że chociaż jedna wyciągnie pomocną dłoń.Życzę Ci dużo siły i odwagi w podejmowaniu decyzji.Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...