Skocz do zawartości
Forum

Podejrzewanie zdrady chłopaka


Gość peggy_brown007

Rekomendowane odpowiedzi

Gość peggy_brown007

Witajcie, jestem w dośc nietypowiej sytuacji. Sądzę, że zachowałam się nie w porządku, ale dzięki temu coś odkryłam. Od dłuższego czasu zauważyłam, że mój chłopak się dziwnie zachowuje, zaczęło mnie to mocno zastanawiac, więc postanowiłam go trochę poszpiegowac. Zalogowałam się na jego konto na jednym z portali społecznościowych i odkryłam jak pisze z kolegą, że zamierzają iśc na jakąś imprezę , powyrywac "niezłe dupy". Innym razem znalazłam zdjęcie roznegliżowanej modelki na jego komunikatorze , które wysłał koledze. Bardzo mi przykro z tego powodu, bo myślałam, ze jest mu ze mną dobrze, ale widocznie tak nie jest. Tylko nie zlinczujcie mnie tekstami w stylu " ciekawośc nie popłaca" itp. Liczę bardziej na rady w stylu co powinnam zrobic w tej sytuacji. Czy powiedziec mu? Czy udawac, że nic się nie stało? Jesteśmy ze sobą prawie pięc lat i trudno mi sobie wyobrazic życie bez niego.

Odnośnik do komentarza
Gość peggy_brown007

Dziwne zachowanie polega na tym, że kiedyś był ze mną szczery, teraz co chwilę przyłapuję go na kłamstwie. Kiedy wrócił z wakacji założył blokadę na telefonie. Boję się po prostu, że doprawia mi rogi. Może to nie są typowe sygnały typu włos na koszulce czy szminka na szyi , ale czuję, że dzieje się coś niedobrego. Kiedy mu to mówię to mnie wyśmiewa, ale ostatnie odkrycie przekonało mnie , że coś jest nie tak.

Odnośnik do komentarza

Wiesz ta zmiana zachowania może sugerować że może mieć coś za uszami.Ale jak na razie to nie masz za wiele podstaw żeby mieć pewność że n ie jest Ci wierny.Moim zdaniem powinnaś Go jeszcze poobserwować oczywiście na razie nic nie mów o swoich "odkryciach".Dopiero jeżeli Twoje przypuszczenia potwierdzą się czego Ci oczywiście nie życzę.

Odnośnik do komentarza

Na razie udawaj że odpuściłaś...i że wszytsko z Twojej strony bedzie jak najlepiej ,Uśpisz jego czujność. Jednak musisz go obserwować i trochę cierpliwości ,jezeli naprawdę coś ma do ukrycia to TY sie dowiesz odkryjesz to napewno. Wiem to sama po sobie ja od dluzszego czasu czulam ze cos nie tak ale nie dawalam nic po sobie poznac az wkoncu dorwalam tel( co tego nie robilam) i dowiedzialam sie prawy mylal ze jest cwanszy odemnie i ze jak wpisze ta dziewczyne jak kolege to sie nie dowiem bo ktora bedzie czytala wiadomosci od kolegi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...