Skocz do zawartości
Forum

Jak go odzyskać?


Gość memoriess

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Tak jak w temacie: Czy jest szansa na odzyskanie dawnej miłości? W streszczeniu opiszę swój problem.
Byłam z Nim 5 lat. Pół roku temu, rozstaliśmy się w sumie wiem tylko, że powodem byłam ja. Moje zachowanie spowodowało, że nie wytrzymywał ze mną. Po rozstaniu pojechałam do Niego (mieszkamy od siebie 500 km). Miałam nadzieję, że tydzień spędzony razem pozwoli Nam na odbudowę związku. Myliłam się. Chłopak był niemiły, niesympatyczny, mówił, że mnie nie kocha prosto w oczy. Odpuściłam. Bolało, ale wróciłam do normalności. Nie utrzymywaliśmy kontaktu 4 miesiące. Zero czegokolwiek. Każdego dnia za Nim tęskniłam, aż w końcu poznałam chłopaka, który okazał się zwykłym śmieciem. Po tygodniu od tego wydarzenia, odezwał się do mnie mój EX. Od dwóch tygodni rozmawiamy ze sobą jak nigdy, jakbyśmy dopiero się poznawali, flirtowali ze sobą. Zaplanowaliśmy wspólny wyjazd już niebawem. Ostatnio powiedział, że tęsknił za mną, interesuje się, jak spędziłam dzień, jakie mam problemy, kłopoty. Dostrzegł również, że we mnie nastąpiła zmiana, że jestem inna niż byłam, nie poznaje mnie.
Rozmawiamy naprawdę jak dobrzy znajomi...
Teraz kiedy kontakt się odnowił, zrozumiałam, że mimo wyparcia uczucia, nadal Go bardzo kocham. Wróciły wspomnienia (rozmawialiśmy o tych fajnych wspólnych przeżyciach, w sumie codziennie coś wspominamy. Nawet poruszyliśmy temat rodziny, którą kiedyś chcieliśmy tworzyć), wróciło uczucie we mnie do Niego. Boje się, że znowu Go stracę, mimo iż nie jesteśmy razem...

Chciałabym Go odzyskać, bo wiem, że tylko On może dać mi szczęście, tylko przy Nim czuję się sobą. Bardzo się zmieniłam przez ten czas... Czy jest możliwość, ze znowu będziemy razem? Jak go odzyskać? Podobno stara miłość nie rdzewieje..

Odnośnik do komentarza

Niby tak... Kontakt mamy naprawdę wspaniały. Jak dwójka starych znajomych, którzy przypadkowo po latach na siebie trafili i zaczęli rozmawiać jak nigdy nic.
Tak naprawdę, jestem osobą, która chciałaby mieć wszystko JUŻ teraz. Wiem, że z Nim tak być nie może, jest nadal bardzo sceptycznie do mnie nastawiony. Zapewne jeszcze gdzieś w pamięci ma moją starą osobowość, od której najzwyczajniej uciekł...

Jeszcze niebawem wyjazd wspólny... Myślicie że to Nas do siebie zbliży?

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Taki wyjazd może Was do siebie zbliżyć, może ożywić dawne, miłe wspomnienia.
Jedna rada - nie udawaj niczego, nie staraj się na siłę mu pokazać jak bardzo się zmieniłaś, po to by go odzyskać - po prostu bądź sobą i daj Wam czas, abyście dowiedzieli się czego oczekujecie od siebie nawzajem.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za wszystkie słowa.

Wczoraj postanowiłam, że podczas wyjazdu przygotuję dla Niego romantyczną kolację. Wino + Nasze ulubione danie a na deser ulubione lody. Uważacie, że jest to dobry pomysł?

Spróbuję przypomnieć mu wszystkie miłe wydarzenia, sytuacje, które zawsze wspólnie mieliśmy.

Odnośnik do komentarza
Gość mam tak samo jak Ty

mam identyczna sytuacje.. jest tak samo... tyle ze juz sie to ciagnie 3 mies. nie odnowisz tego. nie bedzie tak jak dawniej. szkoda czasu, nie zaczynaj, odpusc sobie. bedzie co raz gorzej................. cos bylo ale sie skonczylo -nie zapominaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja zanowu kocham Go co raz bardziej, wykorzystuje to, nie mam sily.. przezywalam rozstanie tragicznie. nie jadlam, bylam w szpitalu- tragedia jednym slowem... wydawalo mi sie ze lepiej miec Go na chwile, niz w ogole... ale wcale tak nie jest.... tesknie ... a on pojawia sie i znika.. udaje ze jest jest okey, ale wcale nie jest

Odnośnik do komentarza
Gość Myszunia2409

A ja z całym przekonaniem mówię że będzie dobrze i za jakiś czas znowu będziecie parą o ile już to nie nastąpiło. Miałam identyczną sytuację. Byłam z chłopakiem prawie 6 lat rozstaliśmy się, nie widywaliśmy ale nasze uczucia do siebie wzięły górę i znów jesteśmy razem :) Trzymam kciuki za was pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...