Skocz do zawartości
Forum

Czy facet może wybaczyć zdradę?


tom79

Rekomendowane odpowiedzi

To naprawdę jest na temat. Ty jesteś dobrą żoną, bo słuchasz , rozumiesz , pomagasz. życzę Ci żeby Twój mąż nie przegapił szansy na szczęście.
Chciałbym aby ból , żal , brak zaufania i wszystko co złe zakopał Twój mąż w olbrzymim lesie pod jednym z miliona drzew a potem przysypał to kamieniami ze smutku i łez i nigdy nie wrócił tam bo życie jest tylko jedno a miłość w Was jest.
Rymy nie wyszły ładne nie jest to też
ale się spełni sama to wiesz .

Odnośnik do komentarza

Bardzo się cieszę Tom, trzymam za was kciuki.
Tylko ty czegoś nie spieprz (nie mscij się).
Ja chcę sie już z tobą pożegnać, mój czas się zakończył.
Jak jeszcze kiedyś przygniotą cię chmury nie bój się tutaj zaglądnąć. Zawsze znajdzie się ktoś kto ciebie wysłucha, na koniec dla ciebie wiersz E. Stachury
Człowiek Człowiekowi

Człowiek człowiekowi wilkiem
Człowiek człowiekowi strykiem
Lecz ty się nie daj zgnębić
Lecz ty się nie daj spętlić

Człowiek człowiekowi szpadą
Człowiek człowiekowi zdradą
Lecz ty się nie daj zgładzić
Lecz ty się nie daj zdradzić

Człowiek człowiekowi pumą
Człowiek człowiekowi dżumą
Lecz ty się nie daj pumie
Lecz ty się nie daj dżumie

Człowiek człowiekowi łomem
Człowiek człowiekowi gromem
Lecz ty się nie daj zgłuszyć
Lecz ty się nie daj skruszyć

Człowiek człowiekowi wilkiem
Lecz ty się nie daj zwilczyć
Człowiek człowiekowi bliźnim
Z bliźnim się możesz zabliźnić

Odnośnik do komentarza

Ja nie mogę wybaczyć ,że osoba którą kocham mnie oszukała. Miotam się . Mówi , że się postara . Wiem , że mnie nie kocha . Podobno jak by jej na mnie nie zależało to by tu nie była. Mówi , że posprzątamy w swoim ogródku to nikt inny się nie będzie liczył. .Żeby dać jej szansę , żeby nam dać szansę. Na dzień dzisiejszy to ja wszystko psuje. Nie potrafię być obok osoby która mnie nie kocha. Ja wiem ,że nikt mi nie da odpowiedzi co mam zrobić. Czy ona się tylko pogubiła , czy na prawdę ona mnie nie kocha. Czy ona może mnie kochać . Dlaczego mi tego nie mówi. Przecież to by dużo zmieniło. Nie radzę sobie z tym .

Odnośnik do komentarza

Hej Tom co z tobą?
Przecież masz już swój mały sukces.Żona chce naprawić to co zniszczyła.
Tom jesteście 12 lat po ślubie, od 2 lat są problemy, ale jeszcze wcześniej zanim się pojawiły musiało już coś sie psuć.Oczyściliście to wszystko. Teraz czas na nowy rozdział i nie licz na to ,że coś co tyle lat RAZEM psuliście da się naprawić w ciągu tygodnia to nierealne. A twoje zachowanie wynika z rozpaczy, to nic innego jak wołanie o pomoc"przytul mnie i powiedz w końcu, że mnie kochasz". Mów jej , że tego cholernie potrzebujesz.
A myślisz , że jej po tym wszystkim co ci zrobiła jest łatwo przyjść i powiedzieć, że cię kocha. Ona wie, że zaraz jej odpowiesz cos wtym stylu, że jesli by cie kochała to czegoś takiego by nie zrobiła, głupio jej ale jeśli ją zachęcisz...?

Odnośnik do komentarza

Przecież mnie nie zostawicie. Co do tego symbolicznego kocham cię - to nie wiem.
Z jednej strony wytrzymuje ze mną a ja ze sobą bym nie wytrzymał. Z drugiej strony nie udaje , że nadal coś do niego czuje. Mówi , że nie wie co to jest. Nie powiedziała , że mnie nie kocha ale powiedziała , że nie może teraz powiedzieć , że mnie kocha. Podkreśla , że jej na mnie zależy i bardzo się stara wytrzymuje bardzo dużo. Podobno nie wysyła sms-ów ani e-maili. To jest trudne do zrozumienia. Przecież ja jeszcze jak długo będę się zastanawiał czy jest ktoś inny. PS. to trwało krócej niż dwa lata tak naprawdę około 6 miesięcy w tym były wakacje w które się nie spotykali. już próbowała to skończyć ale nie wyszło były u nas tzw. romantyczne weekendy. -to były próby naprawienia naszego związku.

Odnośnik do komentarza

Drogi Tom79
Ja jestem w podobnej sytuacji ,mianowicie ponad 4 lata temu muj partner zdradzil mnie 'niestety gdyby nie to ze mamy dzieci i niemam swojego mieszkanie to dawno bym juz sie wyorowadzila, ale niestety musze tu jeszcze zostac ale powiem tobie jedno TEN KTO RAZ ZDRADZIL TO ZAWSZE BEDZIE TO ROBIL.Jesli bedziesz mial ochote pogadac todaj znac

Odnośnik do komentarza

Pogadać zawsze można .
To jest jedna z możliwości bardzo prawdopodobna. Głupio to zabrzmi ale trochę będę Jej bronił. Tu chodzi nie o zdradę fizyczną a o rozmowy maile itp. to można wybaczyć . Nie jest problem z tym co było ale z tym co będzie , czy ona się tylko pogubiła czy jest to miłość. ten ktoś ma żonę . Moja żona nie jest z natury osobą złą. Ją to strasznie niszczyło ona nie potrafiła tego udawać .

Odnośnik do komentarza

Tom, ja jestem w mega szczęśliwym małżeństwie ...w tym temacie nie mam złych doświadczeń dlatego uważałam że Akasja byłaby odpowiedniejsza..
ale bardzo chętnie będę tu z Tobą, i będe Cię wspierać...

Kochasz Ją i Ona Ciebie też ...gdyby nie kochała zdradziła by fizycznie, ..i ani wiara ani lojalność nie zatrzymały by Ją...

Odnośnik do komentarza

Co ją zatrzymało tego nie wiem . U mnie huśtawka nastrojów rano kiepsko teraz może trochę lepiej. Jedziemy gdzieś z dziećmi . Nie mogą żyć tylko naszymi problemami. Zaniedbaliśmy ich troszeczkę . Co do pisania i czytania na forum. To już raz to napisałem najważniejsze ,że ktoś ze mną rozmawia i słucha. Nie musisz wszystkiego wiedzieć , nie jesteś psychologiem ani człowiekiem wszystko wiedzącym , możesz nawet mi źle doradzać komentować najważniejsze , że jesteś. Dzięki Tobie i innym którym się chce coś odpisać ja też piszę i wiem , że kogoś to interesuje. Więc jak Cię to nie dołuje to pisz. A jak nie masz ochoty albo czasu , lub po prostu masz dobry humor to nie pisz dam radę . Przede wszystkim żyj swoim życiem.

Odnośnik do komentarza

W moim małżenstwie jest ok ale to nie znaczy że życie mnie oszczędza, wręcz przeciwnie, ciągle mamy pod górkę i życie znam raczej z tej smutnej strony,
I tylko dzięki temu że jest przy mnie człowiek który daje mi więcej niż oczekuje jakoś tam trwam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...