Skocz do zawartości
Forum

Mąż prosi żonę, by się prostytuowała za pieniądze


mamusiaM

Rekomendowane odpowiedzi

a macie jakieś problemy finansowe? Może za mało zarabia? Albo może chciał sprawdzić Twoją reakcję, albo sprzedał Ci jakieś swoje marzenia intymne? Niekoniecznie to musiało byc serio. Mój mi nieraz mówił że chciałby widzieć jak z kims innym uprawiam seks, najlepiej z dwoma lub trzema facetami. I że lubi to sobie wyobrażać. Im dłużej nie uprawiamy seksu ( np był za granicą sam przez rok) tym częściej o tych fantazjach wspominał. Jeśli seks jest regularny w miarę i jesteśmy razem to nie ma takich potrzeb.

Odnośnik do komentarza

Na pewno nie był to żart albo sprawdzenie ciebie? Nie rozumiem czemu ma go zostawiać? Przecież to była tylko jakaś luźno rzucona propozycja a nie szantaż czy przymuszenie. Mój tez mi mówił jak oglądaliśmy ulice z wystawkami prostytutek w Belgii że chętnie by mnie tam wstawił do nich ale nie mam wrażenia że mnie nie szanuje ani nie kocha. Po prostu jest erotoman z niego i ma wybujały temperament. Rozumiem że tych kobiet też nie sprowadził? Więc to taki trochę gawędziarz. Skoro ci proponuje tylko a nie przymusza to moze lubi sobie wyobrażać różne sytuacje i trochę mu to nakręca życie erotyczne. Ludzie są różni. Ja tam bym zaakceptowała takiego męża a nie doszukiwała się braku szacunku bo palnął jakąś bzdurę. No chyba zeby mnie szantażował, przymuszał itp. W żart bym obróciła i tyle...

Odnośnik do komentarza

Witam. Co racja to racja powiedział to tylko raz i jak Mu odmowiłam to dał sobie spokuj i teraz nawet o tym nie wspomina. Powiem że jest miedzy nami tak jak było. Dodam jeszcze że to było raczej na poważnie. I chyba dam Mu jeszcze jedna szanse bo nie mogłabym Go zostawić i przekreślić wszystko co jest miedzy nami. Dziekuje Wszystkim za wypowiedzi i rady.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...