Skocz do zawartości
Forum

Czy on chce nawiązać ze mną kontakt ?


Gość nela91

Rekomendowane odpowiedzi

witam:)
słuchajcie pewnie zaraz mi ktoś napisze ze wątek gorszy niż problem u 13latki ale kurde napisze:P i tak mnie tu nikt nie zna:) to tak miaąłm chłopaka ale sie rozstalismy płakałam walczyłam o niego z 1,5 roku najpierw sie kłócilismy potem jednak sie pogodzilismy byllismy przyjaciółmi i wszystko juz układało sie dobrze no czułam ze w jakis sposób jakos byłam ważna dla niego ...ale on zabil mnie tekstem ze ma inna i zaczeła sie seria kłotni i potem stwierdził ze jednak on nie chce sie ze mna przyjaznic , ze jednym słowiem mam spadac i szczerze to był wiekszy ciios bo w przyjazni przezyłam z nim wiecej niz w zwiazku nie chodzi o sex ale o przywiazanie emocjonalne długie rozowy zierzanie sie wspólne sekrety itp....i potem walczyłam chciałąm sie pogodzic ale no poszło ze nie ...i potem pisłam mu listy i wogóle .. a on nie ugiety ze nie...( i tez ja mu tzn chciałam go sprawdzic czy mu na mnie zalezy pow ze poszłam za kase z kolesiem do łozka i on na samym poczatku pow oki ze rozumie ale zatkało go to totalnie ...ale nie rwacał do tego i własnie podczas kotni tych ostatecznych dowalił mi ze sie puszczam jak mogłam ze mna gardzi i wogóle ...i sie zdiwiłam ....ale juz nie szło odkrecic on ma juz miał laske i jest z nia do teraz ja walczyła jakos 2 mies temu odpusciłam przestałam płakac , nawet miałąm nerwice i wogóel i zparłma sie ze juz sie przed nim nie ponize musze odpuscic ... i napsałam mu wiadomosc ze juz odpuszam ze sie nigdy nie odezwe ze to jest koniec ja sobie znajde kogos i do teraz sie nie odezwałam ... i moja siora jakies 2, 3 mies temu załozyła face sobie wiem moze to smieszne bo my z tym chłopakiem nie mamay siebie w znajomych a on ma moja siostre i jakis no o nie nie znaja sie bardzi i nagle ostanio on polajkował wszystkie jej zdjecia nawet linki no zdziwiło mnie to bo on raczej nie lajkuje wszystkich zdjec i wogóle i czy myslicie ze nie wiem chce naiwazc jakos kontak ze mne???i tak dzis ma urodziny i czy mam na napisać smsm "wszystkiego najlepszego" czy go olać???

Odnośnik do komentarza

duzy chaos jest w tym co napisalas. podziwiam ze walczylas o faceta 1,5 roku i umialas byc jego przyjaciolka choc nie bylo to chyba bezinteresowne, mialas nadzieje ze w koncu znow bedziecie para. nie dzwon do niego, nie narzucaj sie, nie kontaktuj na sile. bedzie to ciezkie przez tydzien, dwa, a potem ci zobojetnieje. jesli bedzie chcial, w jakims sensie mu zalezy to sam sie odezwie. nie szkoda ci czasu? daj sobie spokoj, bo to zludna sytuacja.

Odnośnik do komentarza

Źle zrobiłaś że powiedziałaś o tym puszczaniu sie za kasę to błó totalnie nie potrzebne i teraz będzie problem to odkręcić. Wiesz może chce wrócić ale to równie dobrze może oznaczać że wpadła mu w oko Twoja siostra... sorry ale lajkowanie na fb to nic nie znaczy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...