Skocz do zawartości
Forum

Nienawiść do ojca


Gość niewidzialna-01

Rekomendowane odpowiedzi

Gość niewidzialna-01

mam 17 lat. z tego co pamiętam, gdy byłam mała miałam b. dobry kontakt z moim ojcem. wszystko zaczęlo sie gdy skończyłam 9 lat. wtedy przestalam byc . pamietam też że wtedy zaczęłam sie z nim klócić.
gdy mialam 12 lat zachorowalam na anoreksję. patrząc na to z perspektywy czasu, wiem, że to przez mojego ojca. 2 lata temu mialam nawrot choroby. trafilam do szpitala. trafilam tam głownie za sprawa mojego ojca. to on to wszystko od tego momentu nienawidze go jeszcze bardziej. cała rodzina probowala mu przemówic do rozsądku że szpital nie jest ostatecznym rozwiązaniem. i mieli racje, jednak on sie ich nie słuchał. zawiózl mnie tam siłą. pobyt tam wcale mi nie pomół. zaczęlam wymiotowac, przez jakis okres miałam bulimie.
czułam wtedy do niego taki wstręt, życzyłam mu wszystkiego co najgorsze, chciałam aby na zawsze zniknął z mojego życia. i czuję to do dzisiaj. mimo że teraz moja waga jest w miare w normie, on ciągle nastawia przeciwko mnie całą rodzine i znajomych. mówi im ze jestem chora psychicznie i nadaję się tylko do wzięcia w kaftan. kiedy coś zgubi, oskarża mnie o to że ja mu to ukradłam. kiedy sie z nim klóce, bije mnie i to czasami w głowę, raz tak mocno że zemdlałam, wyzywa.
chorując na anoreksje, chciałam jak najwięcej ćwiczyc, chodziłam na basen, szkolne zajęcia sks, ćwiczylam w domu i nasiłowni. nigdy nie zapomne wstydu, jaki mi kiedyś zrobił przed moim trenerem i wychowawczynią. powiedzial i m, że jezeli jesze kiedykolwiek pojawie sie na sks to mają oni zadzwonic po policje, ponieważ jestem psychicznie chora. to samo zrobił na basenie. u mnie w mieście jest tylko jeden basen i wszyscy mnie tam znali. kiedys, jak pływalam wbiegł na halę basenowa i dosłownie wyciągnąl mnie z wody, bijąc mnie przy wszystkich. robił mi wtedy zdjęcia w kostiumie i rozsyłał do znajomych żeby pokazać i m jaka jestem chuda. przez niego mam mysli samob,ojcze. nie wiem juz co mam robic... marze tylko o tym, abym nigdy juz nie musiala go widzieć

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Jeśli dochodzi do aktów przemocy fizycznej i psychicznej to powinnaś jak najszybciej poprosić kogoś o pomoc. Porozmawiaj z mamą lub innymi członkami rodziny i wspólnie zastanówcie się co można zrobić. Pomocy możesz także poszukać w centrum interwencji kryzysowej. Tam specjaliści podpowiedzą Ci co trzeba robić, gdy w rodzinie występuje przemoc.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...